lekarz Anna Kokocińska

Lekarz rodzinny, Internista

Lekarz z powołania z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Gorąco polecam. Jej zawdzięczam życie i zdrowie.Wspaniały człowiek, który potrafi łączyć wiedzę i współczucie.

Bardzo miła Pani Doktor . Zaangażowała się bardzo w mój problem pomaga mi. Moja choroba wymaga długiego leczenia ale już czuję znaczną poprawę. Do tej pory inni lekarze mnie olewali dopiero Pani Doktor pomaga mi. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Swietny diagnostyk o bardzo przyjaznym stosunku do pacjenta.Stara się przepisywać jak najtańsze i najskutecznejsze leki. Gorąco polecam

Dzięki pani doktor nie boję się cukrzycy,bo mam prawidłowy poziom cukru, nie tylko dała tabletki, glukometr ,ulotki i badania,ale dzięki niej rzuciłam palenie, schudłam i mam mniejsze problemy z poruszaniem się.Gorąco polecam

Wspaniały lekarz, miałem straszne problemy ze stawami (bolące z towarzyszącą opuchlizną) została zdiagnozowana możliwość zakażenia boreliozą i zostałem skierowany na dalsze badania w celu potwierdzenia. Prognozy okazały się trafne. Jestem teraz na leczeniu - ta wizyty u Pani doktor mogę powiedzieć że uratowała mi życie. Gorąco Polecam.

Mimo młodego wieku, bardzo kompetentna, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Polecam ! Anna G.

Anna G.

Zdecydowanie odradzam wizytę u p. doktor. Totalny brak wiedzy, leczy ludzi na choroby, których w rzeczywistości nie mają, faszeruj pacjentów lekami z koncernów farmaceutycznych jakby miała z tego %. Przedstawiciele handlowi takowych firm wchodząc do gabinetu poza kolejnością! Zapewne wiele os. przez panią Anne K. wydalo mase poniędzy na lekarstwa, które okazały się niczego warta z powodu złej diagnozy. Dodatkowo przychodnia której pani doktor jest właścicielką nie ma podziału na dzieci chore i zdrowe w wyniku czego wiele zdrowych dzieci podczas szczepień zaraża się ospą i podobnymi chorobami. Odradzam.

Dokładna,sumienna, fachowa i poza tym miła i życzliwa.Lekarz z powołana. Polecam jako diagnostę i człowieka.

Bardzo dobry fachowiec specjalista. Widzi człowieka całościowo - dobiera terapie zwracając na wszelkie możliwe potrzeby. Potrafi rozmawiać.

Bardzo polecam, kompetentna i fachowa. Oby więcej takich lekarzy.

Bardzo polecam, kompetentna i fachowa. Oby więcej takich lekarzy.