lekarz Anna Korczyńska-Roguś

3,5
3,3
3,9
3,2

Byłam u pani doktor dwa razy i za każdym razem wyszłam zadowolona. Bardzo miła, kompetentna. W ciągu kilku minut usunęła mi brodawki, których chciałam się pozbyć. Polecam każdemu.

Jedna z niewielu lekarzy z holistycznym podejściem do pacjenta.Chyba uratowała mi życie, tak teraz myślę z perspektywy lat. Dla młodego chłopaka trądzik to była tragedia,duże zmiany, kompleksy.Okazała się również moim "lekarzem duszy". Dzięki niej odzyskałem wiarę w życie, przywróciła mi godność człowieka. Świetny fachowiec o kompleksowym podejściu do schorzenia i nowatorskimi metodami leczenia.Będę się modlił za nią i jej sukcesy.Polecam wszystkim

Pani Doktor skutecznie wyleczyła mnie z trądziku i kompleksów. Wielu lekarzy próbowało, byłam już napchana tyloma antybiotykami i nic. A teraz ani śladu po trądziku :) Bardzo polecam.

Przyszłam z niewielkimi przebarwieniami na rękach, a po przepisanej przez panią dr. maści po 2 tygodniach miałam całe ręce w brązowych znamionach, które bardzo długo leczyłam, bo maść okazała się zbyt silna. Nie polecam wizyty, prawie wcale mnie nie przebadała, zerknęła, wypisała receptę i byłam stówę do tyłu.

Chyba Pani Doktor była jakas rozkojarzona.Mówiła tak niezrozumiale,zawile,nie patrzyła na mnie.Przepisała mi kwas borny do mycia twarzy,maść sterydową na powieki,antybiotyk,ktory miał mi pomóc na zaczerwieniona twarz,a wszystko to spowodowało,że na drugi dzień byłam jak "upiór",obrzęknięta i czerwona na twarzy.Skóra sucza,strasznie mnie swędziała.Otrzymałam zwolnienie od lekarza dermatologa z Przychodni MSWiA,gdyż nie mogłam się pokazać ludziom.Dzwoniłam do Pani Doktor lecz mnie nie mogła przyjąć,kazała mi się zapisać w rejestracji i czekać w kolejce.Dwie wizyty u innego lekarza,diagnostyczna i kontrolna i jestem ponownie uśmiechnięta.

Pani Doktor uratowała mnie kilka lat temu od amputacji nóg,jestem Jej bardzo wdzięczna.Widać że zna się na tym co robi i sumiennie przykłada się do swojej pracy.Życzyła bym wszystkim ludziom,żeby w razie problemu zdrowotnego mieli tylko takich lekarzy jak Pani Doktor Ania Roguś i Jej mąż Adam Roguś,pozdrawiam milutko.

Byłam na kilku wizytach i nie jestem do końca zadowolona z leczenia.Leczenie było bardzo drogie i nie przynioslo oczekiwanych rezultatow mimo zapewnien pani doktor.Wydałam ok. 2000 zł i nie piszcie głupot o wyglądzie,bo jak dla mnie wygląd pani doktor nie jest ważny tylko efekty leczenia.Co ma piernik do wiatraka.

Kompetentna i miła. Skuteczna w działaniu. Pamiętała powód poprzedniej wizyty na kolejnej, po 3 latach.

Serdecznie polecam tego Lekarza gdyż pomógł mi wyleczyć moją dolegliwość w 100% i bezpowrotnie.

jestem zdumiona poprzednimi komentarzami,dla mnie najważniejsza jest fachowość a nie to czy ktoś /w tym przypadku lekarz/ jest szczupły czy nie.Mnie b.p.doktor pomogła i jestem zadowolona z wizyty.