lekarz Anna Legan

2,7
2,4
2,2
2,1

Wizyta u dr Legan była moją pierwszą wizytą u ginekologa. Miałam problemy z jajnikami po terapii sterydowej. Na moje pytanie kiedy to minie i czy można to leczyć odpowiedziała :Zacznie Pani współżyć, to może nie będzie boleć" Samo badanie....straszne. Niedelikatna, z totalnie bezosobowym podejściem do pacjenta. NIE POLECAM!

Chodzę do Pani Legan od kilku lat i nigdy nie wyszłam niezadowolona. W tej chwili jestem w ciąży (pierwsza) i też mam pytania, ale na wszystkie uzyskuję wyczerpujące odpowiedzi. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile mi potrzeba.

Pani wogóle rzeczowo nie odpowiada na pytania-wręcz odniosłam wrażenie że stara się uniknąć odpowiedzi.Ciągle wypytuje o dziecko:kiedy,dlaczego nie itd.Uważam to za kompletny brak taktu i profesjonalizmu gdyż nie zawsze brak dziecka wynika z przyczyn zależnych od kobiety.Stary sprzęt USG i mechaniczne podejście do klienta uważam za duży minus.Co NAJWAŻNIEJSZE zle postawiona diagnoza mogła doprowadzić do nieszczęścia więc jeśli któraś z Pań bazuje tylko na opinii Pani Legan szczerze radzę zbadać się jeszcze gdzie indziej.Podsumowując swoją opinie-uważam że Pani Legan się poprostu "wypaliła" zawodowo i jeśli to Pani czyta Pani Aniu mam nadzieję,że w tej całej pogoni za pieniądzem znajdzie Pani w końcu chwilkę i powie sobie STOP.Nie chcę nikogo oczerniać nie jest to moim zadaniem-mam jednak nadzieję że ten komentarz pomoże wam w wyborze lekarza innego niż w/w Pani.

Ja rowniez chodzilam do doktor Legan. Wszystko bylo OK do momentu az zaszlam w ciaze (pierwsza ciaza), co oznacza oczywiscie mnostwo pytan z mojej stron, bo to byla nowa dla mnie sytuacja. Ciesze sie, ze w pore zmienilam lekarza na dr Zbigniewa Jankowskiego, ktorego szczerze polecam (kolejki duze, ale warto). Zbywala mnie, kiedy sie o cos pytalam upokazala mnie, ze nie mam pojecia o tak oczywistych sprawach, a kiedy sie spoznilam na wizyte, bedac w ciazy (doslownie 5 minut z zegarkiem w reku) odeslala mnie z kwitkiem, po prostu ubrala sie i wyszla. Jednym slowem wyszla sobie wczesniej z pracy, bo nie chcialo jej sie czekac na ostatnia pacjetke. A kiedy poprosilam o zwolnienie, bo zle sie czuje, mam mdlosci i mi slabo, bo to byl 3 czy 4 miesiac, nawet ze mna nie dyskutowala. Z gory nie i koniec. A wiec krotko i na temat - bezczelna, arogancka lekarka nie z powolania, a z korzysci majatkowych. Pozdrawiam i odradzam

pani dr prowadziła moją ciążę.Była miła i cierpliwa.ciążę miałam zagrożoną a pani dr miała zawsze czas nawet na to żeby przyjąć mnie poza kolejką.teraz mam zdrową córkę a pani dr polecam wszystkim znajomym i naprawdę nie rozumiem osób które wystawiają pani dr negatywne opinie

Nie rozumiem negatywnych komentarzy o p.Legan. - chodzę do niej co 3 tygodnie ,jestem w 8 miesiącu ciąży i jest super - zawsze miła , wszystko wyjaśni , raz zawołała podczas usg mojego męża z poczekalni żeby też zobaczył naszego synka i to sama z siebie . Jest to 3 gin. do jakiego chodzę i myślę że najlepszy jaki się trafił:)ps. za wizyty nie płacę , bo mam abonament z firmy

Zdecydowanie nie polecam. Nieuprzejma, opryskliwa baba. Trudno ocenic jej kompetencje, poniewaz wiza polegala na zbadaniu i wypisaniu recepty. Na pytania odburkiwala polslowkami. Bylam u tej Pani raz - o jeden raz za duzo. Czytalam na forach wiecej takich opinii i bardzo sie dziwie, ze dobre kliniki nadal ta pania zatrudniaja.

Zdecydowanie nie polecam. Nieuprzejma, opryskliwa baba.

Lekarka moim zdaniem kompletnie niekompetentna. Trafiłam do niej w trakcie poszukiwań ginekologa do prowadzenia ciąży. Podczas pierwszej wizyty i dwóch kolejnych zdawkowo odpowiadała na zadawane jej pytania, których miałam szczerze powiedziawszy sporo (była to moja pierwsza ciąża) i dawała do zrozumienia, że wywołują jej irytację. Podczas każdej z wizyt, które były w odstępach 2-tygodniowych (nie był to mój wymysł, to lekarka stwierdziła, że w ciąży wizyty muszą być co 2-tygodnie) miałam robione USG dopochwowe. W wykonaniu "pani doktor" było to dość bolesne. Jak się potem okazało, USG było wykonywanie dlatego, że wizyta z USG jest droższa. Potem dowiedziałam się, że w czasie całego okresu ciąży USG wykonuje się około 3 razy, chyba, że chodzi o ciążę zagrożoną (ale moja taka nie była). Szczerze odradzam tego lekarza.