lek. dent. Anna Nafalska

Ilu pacjentów tyle opinii!!!! Moim zdaniem Pani Doktor jest niezwykle dokładna i ma lekką rękę! Leczę się u niej odkąd pamiętam!!! Wrażliwa na cierpienie pacjenta. Godna polecenia!!!

Ilu pacjentów tyle opinii!!!!
Wrażliwa na cierpienie pacjenta. Godna polecenia!!!

Chciałam skontrolować i ewentualnie wyleczyć sobie zęby przed zajściem w ciążę, wiec udałam do dr Nafalskiej. Została zrobiona cala panorama, gdzie według Pani doktor 2 zęby były do leczenia. Oczywiście Pani doktor je wyleczyła. Po krótkim czasie wypadła mi plomba w innym zębie, wiec udałam się niezwłocznie do innego stomatologa, bo Pani dr wtedy była na wolnym i okazało się ze mam jeszcze w 2 kolejnych zębach próchnice, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Z niedowierzaniem i obawa ze ktoś chce mnie naciągnąć, skonsultowałam to z kolejnym stomatologiem i diagnoza się potwierdziła… Lekarz nie godny zaufania!!!

Ogolnie nie jestem zadowolony z uslug tej stomatolog. Leczylem kilka zebow u niej i robilem korone. Teraz przy nitkowaniu zebow, nitka haczy sie w przestrzeniach miedzyzebowych, nie wyszlifowala mi jednego zeba bo zabrala sie za nastepny i zapomniala o mim. A co do korony musze ja poprawic,ale juz nie u mniej, bo gromadzi mi sie pod na jedzenie( nie wspomne o tym ze odlew robiony byl kilka razy- juz mialem zrezygnowac) Goraco nie polecam! Najgorsza stomatolog jaka do tej pory spotkalem!

Okropna pani doktor bez podejścia do dziecka. Do mojej córki wiek 4 lata, która płakała w czasie zabiegu potrafiła powiedzieć CZEMU SIĘ WYDZIERASZ? Nie polecam tej pani stomatolog.