lekarz Anna Robaczewska

Neurolog

1,9
1,7
1,8

Totalna ignorancja problemu, brać tabletki przeciwbólowe, ból głowy to coś normalnego. Nie polecam.

Pani Doktor zbagatelizowała mój problem i odmówiła wystawienia skierowania na rezonans mimo powtarzających się ucisków w głowie. Zaleciła jedynie przyjmowanie leków przeciwbólowych. Nie polecam.

Doktor niemiła, ignorująca problem. Niezainteresowana pacjentem, olewczo podeszła do objawów

Pani Doktor zimna, bez podejścia do pacjenta, oschła w odpowiedziach wręcz niemiła- oczywiście ma do tego prawo. Jeżeli chodzi o podejście do leczenia, to po wykonaniu badania z młoteczkiem i podstawowych odruchów nie skierowała na badanie, które jest podstawą do diagnozy dalszego leczenia. Wskazania do badania dawali również poprzedni lekarze. Zamiast podejść do tematu problemu od strony znalezienia przyczyny łatwiej było zadziałać tableteczkami i czekaniem aż samo minie. Podważała przy tym kompetencje innych specjalistów, lekceważąc problem chorobowy. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor nie jest osobą wylewną w stosunku do pacjenta i wydaje się oschła ale taki ma już stosunek do ludzi. Zyskuje przy dłuższym poznaniu. Stara się wyleczyć, jest kompetentna i naprawdę stara się pomóc. Chodziłam do różnych neurologów którzy byli bardzo mili ale metod leczenia proponowali niewiele. Doktor Robaczewska jest na bieżąco z nowymi terapiami i trzeba jej zaufać.

Dawno nie widziałem takiego braku zaangażowania u lekarza. Zerowy kontakt wzrokowy. Miałem wrażenie że jestem tam za kare. Nie polecam i współczuję każdemu zatrudniającemu takiego 'specjalisty' jak również każdemu przyszłemu pacjentowi.

Nie zgadzam się z wcześniejszych opiniami o niekompetencji lekarki. Podczas mojej wizyty, wywiad medyczny i badanie zostało przeprowadzone dokładnie i rzetelnie. Uzyskałam odpowiedzi na pytania. Dostałam skierowania na kolejne badania. Osobowość lekarki nie mnie oceniać. Podejście raczej "suche", ale nie oczekuję od lekarza, żeby "głaskał po głowie", tylko konkretnego i rzeczowego podejścia do zdrowia i tak właśnie było.

Od ostatniej opinii kilka lat temu Pani nie zmieniła swojego podejścia. Oschła osoba o wątpliwych kompetencjach - twierdzi, że coś nie jest możliwe/dostępne tylko dlatego, że jej się nie chce kiwnąć palcem. Z tej Pani proszę korzystać tylko w ostateczności.

Lekarka kompletnie pozbawiona empatii, oschła, z zerowym poziomem wiedzy o dziedzinie którą ponoć się zajmuje, każdemu kto chciałby jeszcze pożyć polecam zgłosić się do innego lekarza neurologa.