dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Neurolog dziecięcy

Pani doktor jest profesjonalistką, która potrafi umiejętnie podejść do dziecka. Szalenie, sympatyczna, odpowiadała na każde nasze pytanie i wytłumaczyła bardzo szczegółowo w czym rzecz. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor profesjonalnie i szczegółowo podeszła do problemu, zaproponowała metody leczenia . Jestem bardzo zadowolona z wizyty,miły i kompetentny lekarz, wszystko szczegółowo wyjaśnia.

Lekarz godny polecenia. Miła dla dzieci, wszystko wytłumaczyła, poświęciła dużo czasu, powtarzała jeśli nie zrozumiałam. Troskliwa, kompetentna, zaangażowana.

Bardzo konkretne i bardzo profesjonalne podejście Pani Doktor. Choć to pierwsza nasz awizyta u Pani Roznatowskiej-Przystawy to jestem bardzo mile zaskoczona przebiegiem badania i wywiadu. Pani doktor cierpliwie a przede wszystkim zrozumiale dla rodzica wszystko tłumaczy. Pozdrawiam

Pani Barbara jest bardzo kompetentna, miła. Sprawnie i precyzyjnie identyfikuje problem oraz stawia diagnozę. Polecam!

Pani doktor była punktualna, przeprowadziła wywiad, przedstawiła diagnoze i propozycje leczenia, nie naciąga na dodatkowe koszty, gabinet w Medixie bardzo nowoczesny i w dobrym miejscu. Polecam

Wizyta u pani doktor bardzo owocna, pani doktor kompetentna, rozmowa prowadzona w sympatycznej atmosferze, otrzymałam dużo ważnych sugestii i informacji. Polecam wizyty u Pani Doktor.

Lekarz godny polecenia, wszystko wytłumaczyła, zbadała moją dwuletnią córcię chociaż inny specjalista nie poradził sobie ze zbadaniem małej. Po przeczytaniu tutaj komentarzy udałam się do Medixu do pani dr i w 100% polecam ją :) I jeszcze dodam, że dr Anna to bardzo miła pani, super podejście do dzieci :)

Jeździliśmy z córką po wielu neurologach aż w końcu trafiliśmy na Panią Anię Roznatowską-Przystawę która przyjmuje w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix :) Okazało się że ma ona świetne podejscie do dzieci!! Rozmawia z nimi, tłmaczy, żartuje. Zna się na swojej pracy !!- POLECAM wszystkim poszukującym

Pani doktor Anna jest bardzo miła, zajęła się moim synkiem tak profesjonalnie, że nawet nie zauważył że jest badany. Poświęca się w stu procentach pacjentowi. Jest boska. Dziękujemy :)