dr n. med. Anna Stochmal

Kardiolog

2,9
2,9
2,6

Kilka godzin czekania i 5 minut wizyty... w sumie dobrze, ponieważ wyniki były dobre, jednak czekanie kilka godzin dla starszych osób nie należny do najprzyjemniej spędzanego czasu. Wizyta w Szpitalu Uniwersyteckim - totalna porażka, sytuacje ratują jedynie Panie Pielęgniarki, ale Pani Doktor wybiera sobie swoim indywidualnym kluczem i zaprasza pacjentów do gabinetu, bo ani godziny ani kolejka dla Pani Doktor Stolmach nie istnieje, nie ma problemu ale wystarczy powiedzieć ludziom żeby zamiast na 10 przyszli na 13.... zapewne Pani Doktor przyjmuje pacjentów z prywatnych wizyt i tutaj apel do Władz Szpitala , co z pozostałymi pacjentami? kogoś nie stać na wizytę to gorszy sort i ma czekać , jeszcze w dobie pandemii?

kompetentna jako lekarz i mądra jako człowiek. mówi po polsku, czyli językiem zrozumiałym dla 'zwykłych' ludzi.

Pragnę w sposób rzetelny wystawić opinię dla p.Dr A.Stochmal w skali 5/5 jako lekarzowi godnemu polecenia. Od nastu lat jestem Jej pacjentem i uważam Ją za lekarza kompetentnego o dużej znajomości zawodowej oraz skutecznym leczeniu.Jej serdeczność,uprzejmość i troska o pacjenta budzi pełne zaufanie.Bardzo dużo zawdzięczam Pani Doktor,a zwłaszcza moje serce.

Pragnę w sposób rzetelny wystawić opinię dla p.Dr A.Stochmal w skali 5/5
jako lekarzowi godnemu polecenia.
Od nastu lat jestem Jej pacjentem i uważam Ją za lekarza kompetentnego

Niestety wielki zawód jeśli chodzi o Panią doktor. Wprawdzie skierowała mnie na liczne badania, ale ani słowem nie wytłumaczyła co mi jest, co się dzieje, a w dodatku ignorowała wszelkie pytania i wciskała mi leki nasercowe mimo, że w mojej sytuacji ich przyjmowanie mogło skończyć się tragedią. Żadnego wywiadu, rozmowy z pacjentem, podejście wysoce protekcjonalne i nieuprzejme. Tylko własny zdrowy rozsądek i szybki kontakt z innym bardziej poważanym kardiologiem uchronił mnie przed strasznymi konsekwencjami leczenia jakie mi próbowała na siłę wcisnąć (wynikało to z tego, że nie słuchała kiedy próbowałam wtrącić kilka zdań o innych problemach zdrowotnych i przyjmowanych lekach) . Z własnych obserwacji mogę dodać, że większość pacjentów czekających godzinami na wizytę jest przez nią traktowana jak piąte koło u wozu.

Pani doktor nie ma czasu dla pacjenta,wykonuje tysiące innych czynności,telefonuje,wychodzi z gabinetu,przekąsza,rozmawia z innymi pacjentami,nie jest zainteresowana przebiegiem choroby,nawet nie zerka na dokumenty,pobieżne pytania w przerwach.Nie ma znaczenia czy jest to wizyta w ramach NFZ czy prywatna,w każdym przypadku chodzi o człowieka,to lekarz "specjalista" przyjmuje w przychodni przyklinicznej,to powinno być wymowne,a wskazuje zupełnie co innego.Takich lekarzy należy unikać!!!!

Pani dr w ogóle nie wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba i zabieg, któremu zostanę poddana. Wszystko robi "w biegu", jakby się spieszyła.

W życiu nie spotkałem gorszego lekarza. Pani doktor sprawiła wrażenie osoby przekonanej o swojej boskości (bo o wyższości to na pewno), przy tym jest wyjątkowo nieuprzejma. Jestem zaskoczony że taka osoba jest lekarzem. Wizyta ograniczyła się praktycznie do stwierdzenia że nie wie po co przyszedłem i do odesłania mnie po recepty do lekarza rodzinnego bo ona nie ma czasu !

Pani doktor badając pacjenta i prowadząc z nim wywiad podchodzi bardzo kompleksowo uwzgledniając wiele zagadnień również z poza stricte kardiologii. Po bardzo dokładnym wywiadzie zostaliśmy (byłem z mamą, która jest pacjentką) skierowani na uzupełniające badania i została postawiona wstępna diagnoza. Widać, że stosunek do pacjenta jest bardzo dobry, a wiedza szeroką i działa również doświadczenie. Czułem potrzebe napisania tych słów - oby więcej takich lekarzy.