lekarz Artur Cincio

Ortopeda, Traumatolog

Stanowczo nie polecam arogancki nie przystępny Nie zbadał mnie ,przepisał leki nie chciał powiedzieć co to za leki . Wizyta trwała ok 5 minut

Na Pana wizytę czekałem miesiące. Wizyta trwała zaledwie 3 minuty, ponieważ Pan dr stwierdził, że nie mam badań RTG i nie jestem przygotowany do wizyty. Odesłał mnie z powrotem do rodzinnego po RTG, jakby sam nie mógł skierowania wystawić. Nie zbadał mnie nawet. Widocznie nie uważał na zajęciach z diagnostyki. Panie dr są inne jeszcze metody badania niż RTG... Widocznie po prostu Panu się nie chciało. Dziękuje za taką wizytę. Teraz mam kolejne miesiące czekania, ale na pewno nie do Pana..

Trafiliśmy do Dr Cincio dopiero po kilku wizytach u innych lekarzy ortopedów, sprawia bardzo dobre wrażenie , lekarz konkretny, wzbudza nasz zaufanie , sprawia wrażenie niedostepnego, w rzeczywistości jest bardzo sympatyczny i delikatny w stosunku do pacjenta(co jest ważne przy złamaniu), wypadł najlepiej ze wszystkich lekarzy , z którymi mieliśmy do czynienia w Sz-nie, jesteśmy przed operacją , ale mamy poczucie,że jestesmy w dobrych rękach, co bedzie dalej zobaczymy, narazie jesteśmy zadowoleni, że trafilismy do tego lekarza. Pacjent z Gorzowa Wlkp.Pozdrawiam.

Jest odpowiedzialnym i konkretny lekarzem Wkonuje swoje obowiązki rzetelnie i sumiennie , podchodzi bardzo poważnie do pacjenta

Jest odpowiedzialnym i konkretny lekarzem

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego lekarza. Niby wszystko ok, po odbyciu z nim rozmowy wydał się kompetentny i konkretny, ale byłem u niego z uciążliwym problemem i jedyne co zrobił to przeprowadził ze mną krótki wywiad i na jego podstawie od razu stwierdził co mi dolega, nie zbadał (a okazało się, że mam skoliozę), żadnych prześwietleń, tylko przepisał tabletki i kazał ćwiczyć. Nie powinno się tak robić, bo z kręgosłupem nie ma żartów i przy mylnej diagnozie można sobie zrobić ogromną krzywdę. Pomijam juz fakt, że przepisał mi tak mocne leki,że musiałem je odstawić, ćwiczenia w końcu pomogły, ale jedynie na chwilę, ból przeszedł na pół miesiąca ale sprawności mimo tego nie odzyskałem, chociaż dokrot twierdził, że wszystko minie w 100%. Teraz jest o wiele gorzej, mam jeszcze większe bóle, opuchnięcia i jeszcze bardziej zmniejszony zakres ruchów i wczoraj skończyłem u chirurga bo problem okazał się o wiele poważniejszy i doktor najzwyczajniej w świecie nie przyłożył się do swojego pacjenta. Na ćwiczenia, masaże i inne mało pomocne bzdury straciłem ok 1000zł. Niestety, może ja miałem takiego pecha, nie wiem, ale do tego pana już nie pójdę.

Trafiłem pod opiekę Dr Artura po poważnym wypadku, uratował mi rękę która w ocenie innych lekarzy nadawała się tylko do amputacji... Jest lekarzem z powołania, oby było więcej takich ludzi.

Lekarz z powołania :) jest super polecam

Lekarz z powołania :) jest super polecam