lekarz Artur Markowski

2,7
2,8
3,3
2,7

Choruję na przewlekłą chorobę, której niestety nie da się wyleczyć, a jedynie zaleczyć. W p. Markowskiego bywam regularnie - mam tu najbliżej, nie stać mnie na dojazdy do innych lekarzy setki kilometrów od domu. Mam mieszane odczucia. Wiedzę ma, dobrze wyposażone gabinety również, jest nawet i sympatyczny. Tylko ma niestety niefajną 'tendencję', manierę czy jak to nazwać...traktowania pacjenta niezbyt poważnie. Jest wiecznie wesołkowaty, trudno zmusić go do poważnej rozmowy. Na zadawane pytania odpowiada zdawkowo, ciężko się połapać o co mu chodzi :P Nie ma zwyczaju wyjaśniania, tłumaczenia, przedstawiania różnych opcji ...

Nie ma zwyczaju wyjaśniania, tłumaczenia, przedstawiania różnych opcji leczenia w danym przypadku. Jednym słowem nie ma zwyczaju traktowania dorosłego pacjenta tak jak na to zasługuje, czyli poważnie i rzetelnie.
Potwierdzam, że ma też zwyczaj 'obsługiwania' kilku pacjentów jednocześnie. Zatem zdarza się czekać i z dwadzieścia minut na zabieg będąc już do niego przygotowanym w gabinecie zabiegowym (w trakcie swojej, odczekanej już w poczekalni wizyty). W tym czasie p. doktor konsultuje inne osoby.
I jeszcze jedna uwaga. Niestety p. Markowski nie ma zwyczaju mycia rąk pomiędzy jednym pacjentem, a drugim. Jest to szokujące zwłaszcza, że przecież jest dermatologiem wenerologiem ! Powienien wiedzieć, że jednorazowe rękawiczki, które nakłada brudnymi rękoma, nie spełnianiają już swojej roli tak jak powinny. Poproszony o umycie rąk zrobił to, ale z bardzo przykrym komentarzem.
Podsumowując: moje wizyty u tego lekarza to bardziej przykra konieczność (z braku lepszego specjalisty i kliniki w pobliżu) niż wybór najlepszej z opcji. Nie mam wyjścia, więc leczę się tam.

Bardzo kompetentny lekarz, konkretny i pomocny, z fajnym poczuciem humoru. Jak najbardziej polecam!!!!!!

Zarówno wywiad lekarski, jak i sam zabieg laserowy został przeprowadzony z co najmniej wątpliwą kompetentnością (z uwzględnieniem czasu, jaki minął od wejścia do wyjścia z gabinetu - trwał ok. 2 min.). Lekarzowi, z właściwą sobie powierzchownością, nie zależy na indywidualnym podejściu do pacjenta, ale przyjęciu jak najwięcej liczby osób jednego dnia. Wymownie odradzam.

Dr Artur Markowski wyleczył mnie.Kilka lat miałam na czole włókniaka. Żaden lekarz dermatolog nie pomógł mi. Dopiero wizyta u dr Markowskiego dała mi nadzieję.I rzeczywiście , po kilku wizytach włókniak znikł.To było kilka lat temu , czoło nadal jest czyste.Teraz już wierzę , że włókniak nigdy już nie odnowi się.Jestem bardzo wdzięczna doktorowi. Zofia Gołaszewska.

Zofia Gołaszewska.

Leczyłam trądzik u tego lekarza już kilka lat temu. Brałam bardzo silne leki i nie było problemu z kuracją. Po upływie prawie roku po trądziku nie było śladu. A co do poczucia humoru Pana Doktora- specyficzne i nie każdemu może odpowiadać

Zdecydowanie polecam doktora Markowskiego! Nie zgadzam się z żadną negatywną opinią na jego temat. Byłam u różnych dermatologów i żaden z nich nie potrafił mnie wyleczyć. Doktor Markowski od razu wiedział co mi dolega, wszystko wyjaśnił no i co najważniejsze wyleczył. Warto było zapłacić za taki diametralny efekt.

Ludzie nie idźcie do niego!!! To zwykły konował nawet psa nie dałabym mu leczyć. Nie potrafi leczyć zwykłego trądziku efekty po jego lekach były gorsze niż przed wizytą. Zapisuje mega drogie leki ze swojego sklepu, które nic nie dają. Nie myję rąk. Opowiada zboczone żarty i gapi się w biust bez przerwy. Kilka razy przyjął poza mną równolegle innych pacjentów. Koleżanka ma podobną opinię do mojej także zrezygnowała z jego "usług". Jest nastawiony tylko na zysk celowo zapisuje nietrafione leki i przeciąga jak się da każdą kurację tak by była nieskuteczna a za każdą wizytę trzeba słono płacić. Wszystkie pozytywne opinie o nim tutaj pisał on sam i jego pracownicy nie dajcie się nabrać na te niby pozytywne komentarze!!!

Lekarz odnoszący sie z szacunkiem do pacjenta, uprzejmy, konkretny i cene lekow dostosowuje do kieszeni pacjenta. jesli sie powie ze nie stac kogos na tak drogi lek to on oczywiscie znajdzie lek zamienny. tłumaczy od poczatku do konca co sie bedzie działo i jak wyleczy nas. odpowie na kazde pytanie. nie skraca wizyt tylko siedzi i tak długo tłumaczy aż pacjent sam wstanie i wyjdzie. polecam. uratował moją twarz!

Ten "doktor" to jakaś totalna, przereklamowana pomyłka. Leczyłem się u niego na łuszczycę a pan Markowski ani razu nie zalecił mi żadnych badań laboratoryjnych , by poznac mój organizm. Nie przeprowadził wywiadu, nie spytał o stan uzębienia(ważne przy takiej chorobie!). Zapisywał za to za kazdym razem coraz to nowe leki, wszystkie kolosalnie drogie. Polecał preparaty ze swojego sklepu, które przynosiły tylko jeden efekt: drenowały skutecznie moją kieszeń. Kilka razy spotkałem się z przyjmowaniem kilku pacjentów na raz. Miałem przypadek, że przyjął mnie w jakimś magazynku, bo się ktos w gabinecie nie zdązył ubrać. W hucznie nazywam Centrum Urody, liczy się tylko kasa, kasa, kasa! Koszmar. Ludzie którzy zachwycają się dr Markowskim, chyba nie mieli styczności z prawdziwym, rzeczowym lekarzem.

Lecze się u Dr. Markowskiego 2 lata. Prędzej 3 lata u innego lekarza.Na początku Dr. Markowski znacząco mi pomogł w trądziku. Natomiast od pewnego okresu czasu nie widze żadnej poprawy a wręcz przeciwnie pogorszenia choroby skóry. Zaczełem mieć odczucie naciągactwa. Nie poświęca czasu pacjentowi tylko skupia się na pisaniu recept. Osobiście przetestowałem cała game leków na trądzik przepisanych przez Dr. Markowskiego, które nie pomagają. Nadszedł czas na zmiane lekarza.