lekarz Artur Mnich

Psychiatra

nie polecam nikomu, zmarnowałem rok czasu lecząc się u tego Pana. Leczenie ziołami może być tylko wspomagające przy medycynie tradycyjnej, której ten Pan jest zwolennikiem. Powinien mówić, że jest to terapia uzupełniająca i żeby równolegle leczyć się u zwykłego lekarza, a nie, że po zastosowaniu odpowiedniej mieszanki ziołowej wszystko przejdzie. Do tego nie zleca badań. Można doprowadzić do poważnych zaniedbań własnego stanu zdrowia, jak było w moim przypadku. Dopiero inny lekarz pomógł mi wyjść z choroby.

Mądry, kompetentny ale przede wszystkim z "wielkim sercem" podchodzi do pacjenta . Rozmowy z nim to prawdziwe ukojenie . Szkoda że takich lekarzy jest tak niewielu .

Z głębi serca polecam. Moja rodzina korzysta z opieki pana doktora od ok. 15 lat.

Świetny lekarz. Miałam dużo szczęścia, że do niego trafiłam.

Świetny lekarz. Miałam dużo szczęścia, że do niego trafiłam.

Lekarz bardzo dobry, niestety ma tylu pacjętów, że nie przyjmuje już na terapię :(.

Przede wszystkim, co dla mnie było ważne, pan doktor jest osobą wierzącą, nie wyobrażam sobie żeby ktoś tłumaczył mi wszystko, opierając się na psychologicznych regułkach, nie dotykając duszy... serdecznie polecam..

serdecznie polecam..

Lekarz majacy holistyczne podejscie do pacjenta, o wyjatkowej kulturze osobistej i niespotykanej wiedzy i kompetencjach. Nie przelicza czasu poswieconego pacjentowi na pieniadze.

Lekarz ciała i ducha. Niesamowity człowiek i osobowość. Polecam wszystkim serdecznie

kompetętny stawia sprawe leczenia konkretnie wychodzac z gabinetu czuje ze byłam u lekarza