dr n. med. Artur Ruciński

Urolog

Pan Doktor to fenomenalny lekarz z niezwykle przyjemnym podejściem do pacjenta. Atmosfera podczas badania nie jest krępująca. Szczegółowo tłumaczy proces leczenia i omawia możliwe skutki. Niezwykle zaangażowany lekarz z prawdziwym powołaniem.

Jest lekarzem z powołania, potrafi postawić poprawną diagnozę i powiedzieć o przebiegu leczenia. Jest człowiekiem bardzo cierpliwym i ma podejście do pacjenta. Życzę Służbie Zdrowia aby było więcej lekarzy którzy chcą pomóc chorym a przede wszystkim chcą leczyć. Polecam wszystkim, którzy mają problemy urologiczne by udali się do Pana Artura Lekarz z powołaniem.

Zdecydowanie polecam Artura jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, pomaga nie tylko pacjentom ale także tym którzy tej pomocy potrzebują

Zdecydowanie polecam Artura

Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Z pewnością skorzystam gdy zaistnieje kolejna potrzeba. Gorąco polecam!

Lekarz o pełen profesjonaliźmie, uprzejmy, doskonały fachowiec. Na wizycie odpowiedział wyczerpująco na każde pytanie, wyjaśnił sposób leczenia. Gorąco polecam.

Bardzo dobry fachowiec polecam . Robiłem zabieg wazektomii szybko bezbolesnie czysto bezpiecznie i fachowo.

Zdecydowanie wpadłbym drugi raz, ale po skutecznej wazektomii to kompletnie bezcelowe. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta na każdym etapie. Tak jak powiedział tak przebiegał cały proces. Odpowiada na wszelkie pytania przed, w trakcie oraz długo po.

Pod opieką dr Rucińskiego jestem już od kilku ładnych lat, kiedy to ni stąd, ni zowąd zaatakowała mnie kamica nerkowa. Więc wtedy człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba o siebie zadbać. A jeśli tak ma się w rzeczywistości stać to... warto aby pomógł Ci w tym profesjonalista. Tak mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć o dr Arturze Rucińskim. I ten profesjonalizm czuć od pierwszego kontaktu, w każdej kolejnej wizycie, jak również po niej, kiedy jeszcze jest konieczność pokazania wyników itd. Poza "standardowymi" wizytami kontrolnymi przeszedłem również u dr Rucińskiego zabieg, który może na pierwszy rzut oka nie jest niczym przyjemnym, ale pod doskonałą opieką skalpel Ci wtedy nie straszny. Wszystko w jak najlepszym porządku, zaopiekowany w każdym calu i w każdym momencie. Podobno część Panów krępuje się wizyty u urologa bądź bagatelizuje pojawiające się problemy - apeluję do Was, zdrowie jest przecież tylko jedno, warto więc o nie zadbać w możliwie najlepszy sposób. Niech osobą która Was w tym poprowadzi będzie dr Ruciński. Szczerze polecam!

Jeżeli poszukujecie świetnego urologa, to właśnie znaleźliście :) Pełen profesjonalizm, a jednocześnie otwarte, rozumiejące podejście do pacjenta. Pan Doktor jest bardzo konkretny i rzeczowy - odpowiada nawet na najdziwniejsze pytania ;) Zabieg wazektomii przeprowadził szybko i fachowo, a proces gojenia wyglądał dokładnie tak, jak opisał. Dziś odebrałem wyniki, na podstawie których wiem, że zabieg zakończył się pełnym sukcesem! Szczerze polecam!