lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

najlepszy lekasz ktorego bylem to jest pani dermatolog Atena Emerle wspaniały lekarz o dobrym sercu skutecznym leczeniu jestem z Dobiegniewa warto pokonac kilka kilometrow i odwiedzic pania Doktor POZDRAWIAM

Moje problemy z cerą w końcu się kończą, odkąd jestem pod opieką Pani Ateny, bardzo dobry lekarz, jeszcze takiego nie spotkałam.

100 % pozytywnie, naprawde warto, wszystko profesjonalnie i miło

100 % pozytywnie, naprawde warto, wszystko profesjonalnie i miło

Mialam problem z paznokciami. Bylam u 8 -smiu dermatologow. Pani Emerl.e byla 9 -wiatym i na szczescie ostatnim lekarzem. Prawdziwy lekarz czlowiek . Polecam wszytskim pania dermatolog.

Jescze takiego lekarza nie spotkalem bardzo miła pani Doktor dobrze dniagnozujie chorobe i leczy polecam , to lekarz z powołania Tomek

Takich lekarzy w Polsce brakuje. Pełne zainteresowanie pacjentem! Natychmiastowe zdiagnozowanie choroby. Bardzo dokładnie tłumaczy schorzenie.

Super lekarz, oby więcej było tak kompetentnych specjalistów

Super lekarz, oby więcej było tak kompetentnych specjalistów

Nic nowego nie dodam. Kto raz odwiedzi Panią Emerle będzie bardzo zadowolony. Wzór lekarza, takich dziś się nie spotyka. Człowiek o bardzo dobrym sercu i lekarz w jednym. Polecam szczerze.

Pani doktor to po prostu aniol,naprawde bardzo mily,kompetentny lekarz.Wizyta jest tych pieniedzy warta.Poswieca pacjentowi mnostwo czasu i dokladnie potrafi wytlumaczyc chorobe i metode leczenia.Moje zaufanie ma zdecydowanie. Bardzo polecam

Bardzo polecam

Lekarz z powołania ;) naprawdę polecam, ma świetne podejście do pacjenta, jest pomocna i życzliwa ;) nie wspominając o profesjonalizmie. Doskonały lekarz.