lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

Ponad dwa lata chodzilam od gabinetu do babinetu . Pani doktor byla moim osmym lekarzem. Mysle ze ostatnim .Test na nitke wykazal drozdzyce paznokci.Poprzedni lekarze na to nie wpadli.Pani doktor zdiagnozowala chorobe zapisala leki i juz sa efekty. Polecam wiec wszystkim ktorzy maja problemy dermatologiczne.

pani doktor poprostu super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pani doktor poprostu super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sympatyczna a przede wszystkim dokładnie tłumaczy chorobę oraz metodę leczenia, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent... Pani doktor godna polecenia

Polecam, Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zaskakuje uwagą, uprzejmością i poświęconym czasem.

polecam, miła osoba, wysłucha, poświeci odpowiednią ilośc czasu, widac że zna się na rzeczy!

Poszłam do pani doktor po przeczytaniu opinii na tej stronie i nie zawiodłam się. Szybko rozpoznała mój problem skórny (chociaż inny dermatolog zlecił komplet badań i nadal nie wiedział co to). Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest konkretna i dokładna. Oby więcej takich lekarzy jak ona (nie tylko dermatologów ale też innych specjalistów). Serdecznie polecam.

Pani Doktor spełnia moje oczekiwania jako dermatolog.

Pani Doktor spełnia moje oczekiwania jako dermatolog.

Pani doktor bardzo miło mnie zaskoczyła swoim podejściem do pacjenta i (o dziwo!) - uwagą i poświęconym czasem, nie wspominając o pełnym profesjonaliźmie. Po raz pierwszy zostałam tak kompleksowo "obsłużona" przez lekarza dermatologa. W porównaniu z poprzednimi wizytami u innych lekarzy, gdzie byłam regularnie zbywana, nie wspominając o podejściu do pacjenta typu "Co mi pani tu teraz przeszkadza?", wizyta u dr. Ateny to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam jako specjalistę!

Zdecydowanie polecam jako specjalistę!

Pani dr. jest bardzo uprzejma i szczerze zainteresowana pacjentem. Życzyłabym sobie żeby wszyscy lekarze w ten sposób podchodzili do badanego. Efekty leczenia są również rewelacyjne.

Prawdziwy specjalista. Nie spotkałam dotąd tak profesjonalnego podejścia do pacjenta. Nie jest zepsuta przez nasz niezdrowy system ;-) czyli obojętność, brak fachowości, pazerność itd. Posiada bardzo fachową wiedzę. Jest JEDYNYM NAJLEPSZYM lekarzem dermatologiem w Gorzowie. POLECAM WSZYSTKIM!!!!