lekarz Barbara Gliwa

Badanie wykonane raczej pobieżnie. Pani doktor nie była zbyt wylewna jeśli chodzi o informacje na temat leczenia i zdawkowo odpowiadała na pytania. Odniosłem lekkie wrażenie, jakbym był w gabinecie nieproszonym gościem. Być może miała po prostu gorszy dzień, ale ja się więcej na wizytę nie wybiorę.

Bardzo rzeczowa,miła osoba. Mam minimalną wadę wzroku, ale ,że nie byłem dla niej 100 % przekonujący w prawidłowych odczytach P.Barbara na kilka sposobów sprawdzała co i jak, czy jakie szkła itp. itd. Profesjonalizm

Polecam ta Panią doktor, rzeczowa, miła, objaśnia wszystko ze szczegółami,

Polecam ta Panią doktor, rzeczowa, miła, objaśnia wszystko ze szczegółami,