lekarz Barbara Olkowska

Brak profesjonalnego podejścia do pacjenta. Poziom empatii na niskim poziomie. Pierwszy raz spotkałam się z tym aby lekarz krzyczał na pacjentów. Ciężko wyczuć na ile jest kompetentna, nie będę tego sprawdzać. Tylko omijać szerokim łukiem. Nie polecam: p Barbary Olkowskiej.

Od paru lat jestem pod opieką Pani Olkowskiej. Jestem bardzo zadowolona. Zaangażowanie Pani doktor mnie wielokrotnie zaskoczyło. Trafne diagnozy, dokładne padania i skuteczne leczenie. Bardzo dobry lekarz. 100% zaufania . Dziękuję i pozdrawiam

Dziękuję i pozdrawiam

Moja pierwsza wizyta u tej pani. Trudno mi powiedzieć jaki to diagnosta, ale bardzo mnie zniechęca jeżeli lekarz podczas wywiadu robi miny i przewraca oczami, źle się z tym poczułam.

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, empatia, zyczliwosc, pelne zaangazow anie w procesie badan, diagnozowania i leczenia pozwola mi ocenic Pania doktor jako bardzo dobrego lekarza. Pozostaje dozgonnie wdzieczny z nadzieja na calkowite wyleczenie.