lek. dent. Barbara Siedlecka-Szyszko

Chirurg stomatolog

Usuwanie ósemek : raz dwa i po sprawie. Oczywiście bezboleśnie. Pani doktor bardzo miła w stosunku do pacjenta. Jak najbardziej polecam.

Miałam usuwaną dolną ósemkę, bardzo szybko i prawie bezbolesnie ! Cała wizyta łącznie z wywiadem trwała około 15 minut. Polecam !!!

Polecam !!!

Pani doktor cudowna kobieta. Kompetentna, profesjonalna. Usunęła moje 2 ósemki dłutowane z kości (niewyrośnięte). To poważny zabieg, ale był przeprowadzony na prawdę wspaniale. Polecam serdecznie i dziękuję za pomoc. Wszystko pięknie się zagoiło i ślady nie ma. :)

Nie polecam, Pani bardzo niemiła, mimo umówionej wcześniej wizyty na NFZ nie chciała usunąć dwóch zębów, bo nie miała czasu i chciała, żeby jej zapłacić. Stracony czas, a problem nadal nie rozwiązany.

Stres związany z usuwaniem zęba mija gdy tylko usiądzie się na fotel u Pani Siedleckiej. Robota wykonana szybko i dokładnie. Wszystko idealnie wyjaśnione.

Pani doktor najlepsza nie zdążyłam się wystraszyc i już było po zabiegu dodam że skomplikowanym pełen profesjonalizm z czystym sumieniem polecę tym którzy się panicznie boją

PANI DOKTOR TO ANIOŁ. wyrwanie ósemki łącznie z podaniem znieczulenia oraz wyciągnięciem ząbka trwało.... ok. 30 sekund. Zero bólu. Pełen profesjonalizm. Pani Doktor godna polecenia. Nie trzeba sie bać, stresować. Cudowne podejście do pacjenta - " tchórza". Dziękuję Pani Basiu!

To jest fenomenalny fachowiec. Niebywałe podejście do pacjenta. Pani doktór bardzo empatyczna. Moj strach przed wyrwaniem ósemki był niepotrzebny. Swoim podejściem uspokoi każdego panikarza. Takich lekarzy się bardzo rzadko spotyka.

Jestem zachwycona podejściem i profesjonalizmem Pani Doktor. Wyrwanie bolącego i problematycznego zęba było bezbolesne i szybkie, zanim zdążyłam się zestresować było po wszystkim. Następnego dnia nic nie bolało. Jeśli ktoś boi się wyrwania zęba to gwarantuję że niepotrzebnie bo u Pani Doktor nie ma się czego bać.

U Pani Doktor usuwałam pierwszy raz ósemkę. Jestem pod wrażeniem w jaki sposób podchodzi Pani do pacjenta, pełen profesjonalizm. Pomimo stresu siedząc w fotelu czujesz, że jesteś w dobrych rękach. Zabieg trwał nie więcej jak 15 minut, przebiegł on bezboleśnie. Tak więc polecam Panią Doktor bez żadnego zastanowienia.