dr n. med. Barbara Ujma-Czapska

Neurolog dziecięcy

Witam, mielismy okazje tylko raz udac sie do Pani Doktor, ale bardzo wzbudzila nasze zaufanie. Pozniej niestety zachorowala i musielismy udac sie do innego neurologa. Teraz jednak probujemy ponownie sie do Pani doktor umowic. Wczoraj dzownilem w godz 16-17 ale nie udalo mi sie. Wie ktos moze czy Pani doktor juz przyjmuje i pod jaki numerem i w jakie dnia mozna sie umowic? Z gory dziekuje za informacje.

Bardzo polecam, Pani neurolog leczyła mnie w latach 2001-2005. Po chorobie niema nawet śladu, dzisiaj mam 22 lata. Z tego co pamiętam była bardzo uprzejma , wzbudzała zufanie, zna sie na swoim fachu - tyle. gdyby ktoś miał problem z dzieckiem natury neurologicznej to lepszego lekarza bym niepotrafił wskazać.

Zawiodłam się na pani doktor dzwoniąc z problemem usłyszałam ze jej nie będzie i dzwonić mam w połowie kwietnia tłumaczylam ze dziecko ma nasilone tiki prawie non stop ale to nic nie dało zostalam sama a syn już sam tego wytrzymac nie może

Bardzo dobry specjalista, dlatego też ciężko się do pani doktor dostać. Jednak polecam wszystkim pacjentom.

Świetny fachowiec o ogromnej wiedzy (cierpliwa, dokładna spokojna, z podejściem do dziecka), godna polecenia.

anioł nie człowiek,12 lat poświęcila Kamili.pomoc natychmiastowa,skutek tez,żal się rozstawać ale nadszedł ten czas,córka jest pełnoletnia a Pani doktor ma gabinet do 18-tego roku zycia,polecam kazdemu bez wahania.Dziękujemy za wszystko,wdzięczni rodzice Kamili

polecam. pani dr przyjęła nas w klinice bez problemu na konsultację- poświęciła dużo czasu, badanie wnikliwe na szczęście nic nie wykazało- rutynowa drobna rehabilitacja i na kolejnej wizycie kontrolnej już byo ok i tak jest do tej pory.

nie moge sie dodzwonic od pazdziernika 2012roku nikt nie odbiera nawet na komorke tez probowalam inic szlak normalnie trafic moze

Pomogła mojemu dziecku w zdiagnozowaniu bardzo rzadkiej choroby.Gdzie do tej pory nikt tego nie potrafił.

Dodzwonienie się do gabinetu graniczy z cudem .Dzwoniłam we wtorek- non stop w godzinach rejestracji -bez powodzenia.Dziś jest czwartek godz 18ta-dzwonię od 16tej -też non stop,także bez powodzenia . I to tyle tematem opinii bo lekarza nie dane było mi poznać :( .

I to tyle tematem opinii bo lekarza nie dane było mi poznać :( .