lekarz Barbara Wacowska-Olesik

Wenerolog, Dermatolog

2,1
2,3
2,2

Polecam Panią doktor. Walczyłam z trądzikiem przez kilka lat z nadzieją, że zioła, profilaktyka pomoże, a było tylko gorzej. Wybrałam się do Pani doktor i dostałam leki, które od razu mi pomogły, trafione w punkt (albo i więcej brzydkich punktów). Pani doktor wyjaśniła mi krok po kroku jak postępować i dostałam kartkę z dokładnymi objaśnieniami działania poszczególnych leków. Dzisiaj cieszę się zdrową skórą bez zmian trądzikowych. Z wdzięcznością - polecam!

Witam byłam wczoraj 27.04.2018 u pani doktor z 4 miesięcznym dzieckiem które ma problem ze skórą myślałam że jeśli jest się lekarzem zajmującym dobrze zawodem zna się na rzeczy i pomoże a jednak lekarstwa okazały się bardzo drogie i 5 recept przypominam że to jest małe dziecko w dodatku lekarstwa wykupiłam chce podać w domu dziecku i okazuje się ze nie wolno stosować u dzieci poniżej 2 roku brawo pani doktor dziękuję za pomoc tylko strata pieniędzy i czasu nie warto

Pani doktor, przepisała bardzo drogie leki, które g*wno pomogły. Włączając dziecku sterydy jednak powinno się wiedzieć co się robi... Poszłam do niej z polecenia-osoba polecająca ją chodziła tam z trądzkiem-i na tym to może pani doktor się zna, ale żeby dermatolog nie rozpoznał innej choroby skórnej (z bardzo charakterystycznymi objawami) no to sorry... Inna Pani dermatolog kiedy zobaczyła córkę zapytała dlaczego pani Wacowska-Olesik jej nie leczyła, a jedynie łagodziła objawy maśćmi, za które daliśmy fortunę. Bardzo niekompetentna...strata czasu i pieniędzy...a przede wszystkim zdrowia mojego dziecka!

Jestem niezadowolona z wizyty chociaż leki (drogie!) przepisane przez Panią doktor pomogły na jakiś czas. Podczas wizyty w gabinecie siedząc na krześle po drugiej stronie biurka już wiedziała co przepisać. Nie podeszła, nie obejrzała zmian skórnych, nawet się nie pofatygowała żeby wyjaśnić, co tak naprawdę mam, tylko przepisała preparaty, które pomagają na większość takich zmian. Pewnie to dlatego, że byłam na NFZ. I mogę stwierdzić, że ta Pani to na pewno nie jest lekarzem z powołania.

To bardzo dobry lekarz. Mój syn walczył długo z trądzikiem i myślałam, że już nic mu nie pomoże.a próbowaliśmy prawie wszystkiego. A ona mu pomogła i teraz ma buzię jak pupa niemowlaka!

Gorąco poleca. Prawdziwy lekarz z "powołania"

Gorąco poleca. Prawdziwy lekarz z "powołania"

Nieprzyjemna, niekompetentna kobieta. Jestem właśnie po trzeciej i ostatniej wizycie. Lekarka zachowała się okropnie. Była niemiła i do tego nic nie poradziła. Tej Pani podziękuję...

Odradzam serdecznie,co to za baba?Lekarz do dupy-z daleka!!!!

Odradzam serdecznie,co to za baba?Lekarz do dupy-z daleka!!!!

odradzam korzystanie z usług tej pani-strata czasu i pieniedzy

odradzam korzystanie z usług tej pani-strata czasu i pieniedzy

totalny brak kompetencji,nic nie pomogla,nie polecam zdecydowanie!!!!!!!!!!

totalny brak kompetencji,nic nie pomogla,nie polecam zdecydowanie!!!!!!!!!!