lekarz Bartłomiej Gwoździewicz

Pan Doktor cechuje się nie tylko wysokimi kompetencjami merytorycznymi, ale jest osobą cechującą się wysoką kulturą osobistą i empatią. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i daje odczuć, że zależy mu na zdrowiu pacjenta. Ja akurat miałam okazję korzystać z pomocy Pana Doktora w warunkach szpitalnych, co biorąc pod uwagę polskie standardy różnie wygląda, jednak podejście Pana Doktora do pacjenta: poświęcony czas, spokój, delikatność w trakcie badania jest naprawdę wyjątkowe. Pozostaje mi tylko podziękować Panu Doktorowi za dobrze przeprowadzoną operację i opiekę. Z wyrazami wdzięczności Pacjentka