dr Bartosz Pietrzycki

Taki lekarz trafia się raz na milion! Jest lekarzem z powołania i jest po prostu świetny w swoim fachu. Tak ciepłego i serdecznego lekarza nie spotkałam w swoim życiu nigdy. Do tego jest bardzo dokładny, nie bada po łebkach, nie zbywa pacjentek, dokładnie wszystko tłumaczy, odpowie na każde pytanie wyczerpująco i prostym językiem. W dodatku ma tak uspokajający głos, że nie ma mowy o jakimkolwiek spięciu czy zdenerwowaniu. Jak pracował kiedyś w szpitalu, był tak samo miły i dokładny jak teraz, przyjmując tylko prywatnie. Ja miałam szczęście poznać doktora 8 ...

Jak pracował kiedyś w szpitalu, był tak samo miły i dokładny jak teraz, przyjmując tylko prywatnie. Ja miałam szczęście poznać doktora 8 lat temu, kiedy przyjmował na NFZ i byłam pod wielkim wrażeniem, że w Białymstoku znalazłam ludzkiego lekarza, który poważnie i nielekceważąco traktuje pacjentki.

Wspaniały, sympatyczny, kompetentny specjalista, godny polecenia wszystkim paniom, które potrzebują pomocy i wszelkich ginekologicznych porad. Lekarz z powołania, świetny jako człowiek, z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentem. Jestem bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę i wykonanie fachowo zabiegu.lekarz jak Anioł.Mało jest takich.

Cudowny lekarz!!! warto bylo jechac te 500km, zeby w dosc krotkim czasie zobaczyc dwie kreseczki na tescie. Lekarz, ktory jest aniolem😉Zalezy mu na szczesciu pacjentki a nie naraza pacjentki na stres i wydatki.Taki ginekolog zdarza sie raz na 100 lat. Polecam goraco cala Klinike Bocian a szczegolnie Pana doktora Pietrzyckiego!!!

Nigdy nie spotkałam lekarza z takim podejściem do pacjentów. Jest uprzejmy, spokojny, opanowany, cierpliwy. Już podczas pierwszej wizyty dr stwierdził u mnie zespół policystycznych jajników (gdzie przez kilka lat moja była lekarka na usg nic nigdy nie widziała, u niej zawsze było ok) Wykonując USG dr dokładnie tłumaczył co widzi. Wizyta trwa tyle czasu ile potrzeba. Jest bardzo dokładny jeśli chodzi o prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta. Zleca badania, które są potrzebne, nie naciąga pacjentów na niepotrzebne koszta. Polecam dr z pełną odpowiedzialnością.

Super specjalista.Badanie przeprowadza w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze.Stawia trafne diagnozy,które potwierdzają się w pózniejszych badaniach.Dobrze leczy operacyjnie i zachowawczo.

Super specjalista.Badanie przeprowadza w bardzo miłej i profesjonalnej
atmosferze.Stawia trafne diagnozy,które potwierdzają się w pózniejszych
badaniach.Dobrze leczy operacyjnie i zachowawczo.

Polecam serdecznie dr. Pietrzyckiego, wspaniały lekarz. Atmosfera przemiła i ten jego cudowny uśmiech ;)

Dobry, uprzejmy, miły, sympatyczny,z fachową wiedzą polecam wszystkim pacjentkom.

Lekarz rewelacja-przemiły, przesympatyczny, przecudowny a przede wszystkim kompetentny , rzetelny,chętny do pomocy, wszystko wytlumaczy ,odpowie na wszystkie pytania, poświęci dla pacjentki tyle czasu ile potrzeba.Za wizytę u Pana Doktora zapłaciłabym każde pieniądze. W prawdzie do Białegostoku mam dość daleko i przejeżdzam za każdym razem jadąc na wizytę pół Polski to i tak uważam że naprawdę warto poświęcić ten czas aby uzyskać tak fachową diagnozę i poradę, bo do tego ,co ważne w życiu nie ma drogi na skróty i wolę nie eksperymentować na swoim dziecku chodząc na wizyty do przypadkowego lekarza u siebie w mieście, który dobrze nie wie po co sie wogole urodził.Dr Pietrzycki jest naprawdę warty polecenia , o czym świadczy dobitnie mój przypadek. Wizyta u Dr. Pietrzyckiego to sama przyjemnośc , zarówno dla rodziców jak i dla dzidziusia-zero stresu- 100% uśmiechu;) , satysfakcji i zadowolenia.Najchętniej to zabralibysmy wraz z mężem Pana Doktora do domu ;) bo wizyta u Niego bardzo nas uspokaja;) No ale cóż... tak się nie da.. wiemy że jeszcze inni Go potrzebują;)

Bardzo dobra opieka, kompleksowe badania, pełna informacja na temat stanu zdrowia, zawsze można zadzwonić i zapytac o rade. Lekarz, który naprawde rozumie kobiety.