lekarz Beata Kroczek-Grządzielska

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

2,7
2,5
2,4

Pani doktor miła i uśmiechnięta, badanie bez zarzutu, wszystko zostało wyjaśnione, ładny i czysty gabinet.

Najgorszy ginekolog u jakiego byłam!!!! Nigdy więcej go nie odwiedzę. Zero poszanowania pacjenta, docinki, głupie uśmieszki. To nie te czasy Pani doktor. Na co dzień chodzę do innego lekarza /to była moja głupia oszczędność - wizyta z dnia na dzień...tylko po receptę/. Już wiem dlaczego tak szybko można się zapisać!!! Zdecydowanie nie polecam. Lekarz ginekolog to osoba do której ma się pełnie zaufanie, na to tutaj bym nie liczyła. Proszę omijać szerokim łukiem a Pani doktor życzę zmiany zachowania.

Świetny i profesjonalny lekarz. Cieszę się, że będąc w ciąży, trafiłam w przyszpitalnej poradni diabetologicznej właśnie na Panią doktor. W sposób konkretny przedstawiła mi w jaki sposób powinnam walczyć z cukrzycą ciężarnych za pomocą diety i zwiększonej aktywności fizycznej. Dzięki wskazówkom Pani doktor udało mi się uniknąć hospitalizowania i włączenia insuliny. Jak dla mnie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Konkretny, doświadczony specjalista, dla którego zdrowie mamy i dziecka nie jest obojętne.

NIE POLECAM! Pani opryskliwa, niemiła, nic nie wyniosłam z wizyty (co więcej czekałam 4h w na Polnej, a zrobiono mi KTG i miałam "wizytę" u tej Pani). Dla mnie to szczyt chamstwa, zostawiać ciężarną kobietę samej sobie, bez rzeczowych informacji, poza "zbesztaniem" za złe cukry. Serio, takiego chamstwa dawno nie doznałam.

Pani dr jest niemiła, sprawia przykrość pacjentką i stresuje kobiety w ciąży! Wszyscy lekarze powinni mówić prawdę ale sposób w jaki Pani dr traktuje, podsumowuje pacjenta, wywołując kompleksy i poczucie winy... Płacze przez Panią cały dzień... A nie powinnam się denerwować. Starałam się robić wszystko jak najlepiej umiałam i nie zasłużyłam na takie traktowanie i podsumowanie ... Nie byłam do Pani niemiła... przyszłam z nadzieją że otrzymam pomoc... Większość spotkania to było opisanie jak ja mogę mieć takie wyniki... Nie otrzymałam żadnych konkretnych wyjaśnień jak powinnam postępować tylko ogólniki, które mogę znaleźć na forach internetowych. Żal .... Mam ogromny żal bo naraziłam się na stres i nic poza tym ... Nic pozytywnego z wizyty nie wyniosłam.

Odradzam wizyty u tej Pani. Po pierwsze z powodu bezczelnego traktowania pacjenta. Po drugie ze względu na niskie kompetencje lekarskie. To megalomanka, która uważa że jej wiedza z zakresu ginekologii jest tak duża, że nie musi słuchać tego co pacjentka chce powiedzieć. "0" delikatności - pierwszy raz w życiu krwawiłam po pobraniu wymazu cytologicznego!!! Bw

Odradzam wizyty u tej Pani.
Po pierwsze z powodu bezczelnego traktowania pacjenta.
Po drugie ze względu na niskie kompetencje lekarskie.

Bw

Dzisiaj zakończyłam moje wizyty w Bonusie w Skórzewie u P. ginekolog koszmar brak empatii brak jakiegokolwiek zrozumienia tylko patrzy do czego się przyczepić za co ochrzanić a chodziłam do nie jednego ginekologa i nigdy nie doświadczyłam takiego traktowania z góry .Mam nadzieję że doczekam zmiany lekarza w Skórzewie a jak na razie żegnam i wybieram innego ginekologa.Ktoś wcześniej trafnie napisał weterynarz lepszy niż ona,a chyba w tym zawodzie trzeba trochę podejścia ludzkiego bo my KOBIETY to nie bydło !!!

Dziś pierwszy i mam nadzieję ostatni raz byłam u Pani doktor. Jestem w 6 tc i pomimo wielu negatywnych komentarzy przeczytanych tu wcześniej postanowiłam dać szanse Pani doktor,przede wszystkim ze względu na bliski dojazd do przychodni w Skórzewie. Niestety i z przykrością stwierdzam, że nie zasłużyłam sobie na tak opryskliwe i nie miłe zachowanie Pani doktor. Pani doktor dość dobitnie poinformowała mnie,że nie zrobi mi jeszcze żadnego usg bo jest za wcześnie. Powiedziała też, że nie jest tu od wypisywania skierowań na badania i jak tak myślałam to jestem w błędzie. Pytała się gdzie chodziłam wcześniej a jak usłyszała,ze prywatnie to już całkowicie się oburzyła, ze jej pacjentki jak chodzą do niej prywatnie to też muszą płacić za badania. Dodam tylko, że zwracała się do mnie "dzidzia" i per "ty" co już całkowicie wyprowadziło mnie z równowagi. Zawód lekarza nie upoważnia do braku szacunku dla pacjenta! Czy ktoś chodził może do tej Pani prywatnie i mógłby napisać czy jej zachowanie różni się od tego na nfz? Bo chyba jedynie to by wszystko tłumaczyło. Nie ważne, jak dobrym może być lekarzem, jak tak się odnosi do pacjentek to niech sama sobie siedzi w tym gabinecie, byłam zdziwiona będąc jedyną osobą w poczekalni. Do innych lekarzy gin jak chodzę, przeważnie były tłumy pacjentek. Każdego będę przed nią przestrzegać. Nie polecam! I jak to świadczy o zawodzie lekarza? Jestem w stanie płacić 150zl za moje kolejne wizyty u innego lekarza i jeździć na drugi koniec Poznania byłe by być potraktowaną normalnie, a przede wszystkim ze spokojem i cierpliwością czego Pani doktor Kroczek z całą pewnością brakuje.Odradzam!

najgorszy lekarz u jakiego byłam; brutalna, zero profesjonalizmu, empatii ; celowo w sposób całkowicie nieprofesjonalny włożyła we mnie wziernik tak, że prawie popłakałam się na fotelu. Traktuje pacjęta lekceważąco, nie odpowiada na pytania; sposób wykonywania badań taki, że nawet na weterynarza się nie nadaje. ODRADZAM

Jeszcze tak nie milego lekarza nie widziałam! Badania owszem zrobiła usg cytologie,miałm jeszcze pare pytań to potraktowała mnie strasznie,nie odpowiadając wogóle na nie! Myślę że prywatnie jest całkiem inna no ale cóż dla pieniędzy można nawet sie usmiechnąć! to była ostatnia moja wizyta u Pani Doktor!