lekarz Beata Mikłaszewicz

Internista, Kardiolog

Super lekarza mogę polecić każdemu. Bardzo dba o pacjenta i do każdego pacjenta ma indywidualne podejscie. W pracę z pacjentem wkłada całe swoje serce. Jest bardzo zaangażowana. Bardzo polecam

Bardzo jestem wdzięczna Pani Beacie że spotkałam ja na swojej drodze,jest bardzo ciepłą i konkretną osobą bardzo mi pomogła Dziękuję Bardzo - wdzięczna pacjentka

Dziękuję Bardzo - wdzięczna pacjentka

Potwierdzm skuteczność również w moim przypadku. Podczas gdy wielu innych lekarzy nie potrafiło mi pomóc, to Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i dobrała właściwy lek. Z tego co słyszałem, to wynika to jednak z tego, że cały czas znajduje również czas na udział w szkoleniach i uzupełnianie swojej wiedzy.

Tego lekarza mogę polecić każdemu. Bardzo dba o pacjenta i do każdego pacjenta ma indywidualne podejscie. W pracę z pacjentem wkłada całe swoje serce. Jest bardzo zaangażowana i empatyczna. Zdecydowanie polecam!!!!!

Zdecydowanie polecam!!!!!

Witam, Pani Beata jest nie tylko bardzo dobrym człowiekiem,ale i bardzo dobrym lekarzem. bardzo mi pomogła w moim schorzeniu .Każdemu bym życzyła trafić do takiego Lekarza . Wdzięczna pacjentka

Witam,

posiada ogromną wiedzę medyczną dba o pacjenta potrafi postawić trafną diagnozę jest odpowiedzialna udziela wyczerpujących informacji o chorobie i jej leczeniu z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim tego lekarza bogusia

bogusia

Konkretna, kompetentna, a przede wszystkim - skuteczna, co jest przecież najważniejsze w tym zawodzie. Andrzej

Andrzej

Jest lekarzem zawsze dostępnym, miłym dla pacjenta, jest osobą komunikatywną, kompetentną w tym co robi, stawia trafne diagnozy. Polecam innym pacjentom takiego lekarza.

Odradzam nic nie tłumaczy żadnych badań specjalistycznych nie przepisuje a na podstawie zwykłego ekg dobiera leki porażka

Bardzo wyczerpująca informacja o chorobie i jej leczeniu, przystępne objaśnienia, sympatyczny klimat rozmowy, uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania, bez pośpiechu i z zainteresowaniem.