lekarz Beata Sekyra

polecono mi panią Sekyrę z uwagą że ma swoje "złe dni". W "Złe dni" pani Sekyra najzwyczajniej w świecie wyrzuca 8 miesięczne dziecko z gorączką 40 stopni z przychodni,bo ma za 45 minut swoje ważne sprawy rodzinne.

Lekarz nie ma być miły tylko powinien być kompetentny, dobrze postawić diagnozę i wybrać odpowiednią metodę leczenia. Ona tego nie robi - moim zdaniem to taka trochę "szamanka" ... a może to pomoże, a jak nie to co innego; leczenie (wróżenie) z fusów. Bardzo zły lekarz.

wystrojona jak na odpust, poobwieszana biżuterią – bransoletki, pierścionki (a pod nimi stado zarazków) i z tym żelastwem na rękach bada noworodki!!!! to mnie przeraziło; a w dodatku oschła, wydaje się niekompetentna – nie potrafi rzeczowo odpowiedzieć na pytania, nie polecam absolutnie !!! Nie pomogła gdy dziecko chorowało, z przewlekłym zapaleniem i gorączką kazała czekać!!! BARDZO ZŁY LEKARZ

bardzo miła i uprzejma pani doktor.cierpliwie tłumaczy dobrze dobiera leki.

bardzo miła i uprzejma pani doktor.cierpliwie tłumaczy dobrze dobiera leki.

b.miła, uśmiechnięta, dzieci bardzo ją lubią,

b.miła, uśmiechnięta, dzieci bardzo ją lubią,

Pani dr miła, uprzejma, a co najważniejsze moje dziecko po raz pierwszy nie płakało będąc badane. Polecam. Przjeżdża na wizyty domowe oraz równie mile przyjmuje w przychodni.

Zawsze kiedy mam problem idę do pani Beaty i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Dopasowywuje leki nie tylko do rodzaju schorzenia\choroby ale również i do funduszy jakimi dysponuje pacjent. Warta polecenia.

Miła osoba, kompetentna, wzbudza zaufanie. Antybiotyki przepisuje w ostateczności. Jedyna prawdziwa lekarz w poradni na Kościuszki. Pozdrawiam Panią doktor. Mama Julii.

osoba bardzo kompetentna, budząca zaufanie. Wyczerpujaco tłumaczy problem o ile padnie pytanie dotyczące leczenia, środków, ewentualnych alternatyw leczenia. Pozdrawiam serdecznie. Najlepszy lekarz w przychodni na Kościuszki wśród pediatrów

Prawdziwy LEKARZ!! Można zaufać Jej wiedzy i kompetencji.

Prawdziwy LEKARZ!! Można zaufać Jej wiedzy i kompetencji.