lekarz Beata Sobolik-Stanisławska

1,9

Pani doktor jest uprzejma, kompetentna, pomocna, cierpliwa. Wszystko mi wyjaśniła tak, że wyszłam z gabinetu z pozytywnym nastawieniem:-) Mogę śmiało polecić:-)

Pani doktor jest uprzejma, kompetentna, pomocna, cierpliwa.
Wszystko mi wyjaśniła tak, że wyszłam z gabinetu z pozytywnym nastawieniem:-)
Mogę śmiało polecić:-)

Kobieta , nie LEKARZ - chamska , nieuprzejma , arogancka. Na zbyt dużo sobie pozwala w stosunku do pacjentów , zero kultury wręcz bezczelna , zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami, a jest ich sporo. NIE POLECAM -DRAMAT

NIE POLECAM -DRAMAT

Nigdy nie spotkałam się z tak nieuprzejmą lekarką. Pani doktor ewidentnie pracuje za karę, nie ma szacunku do pacjentów, krzyczy na ludzi w poczekalni jak i w gabinecie. Nie polecam takiej lekarki która nie posiada żadnych manier. Liczba opinii negatywnych na tą Panią doktor powinna dać do myślenia.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Lekarz dramat ! Zarówno w kontakcie z pacjentem jak i z opiekunem wyjątkowo arogancka wręcz bezczelna, bez minimalnego szacunku i bez kultury osobistej. Nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele ponieważ Pani Doktor nie uznaje pytań.

Byłam z dzieckiem na kontroli i zdjęciu gipsu. Dawno nie spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem. Pani Doktor była wprost chamska, nie dopuszcza do głosu, nie słucha pytań, podnosi głos i beszta rodzica jakby był niesfornym 3 latkiem. Byłam tak zszokowana jej zachowaniem, że aż mnie "zatkało". W poczekalni podnosi głos na innych pacjentów. Może jest tam za karę i powinna zmienić pracę. Sądząc po rozmowach z innymi pacjentami takie zachowanie doktor jest nagminne, pacjenci jej nie znoszą.

Przerażona opiniami jakimi tu przeczytalam udalam się na wizytę. Pani doktor miła, uprzejma, spokojnie odpowiedziała na każde pytanie. Mimo bolesnego urazu przy badaniu delikatna. Wizyta czasowo jak na poradnie trwała dość długo. Zaleciła dalszą szeroką diagnostyke. A to wszystko na NFZ 🙂. Życzę wszystkim spotkania tylko takich specjalistow na swojej drodze. Szczerze polecam!

Pani doktor była nieuprzejma. Pacjenci najwyraźniej jej przeszkadzają. Nie nadaje się do kontaktu z pacjentami. Wstyd i żenada

Pani doktor nie powinna nazywać się lekarzem. Wizyta w przychodni - kontynuacja leczenia po urazie stawu skokowego lewego. Badanie palpacyjne polegało na wciśnięciu dwóch palców w miejsce pod kostką, które było bolesne i opuchnięte. Ucisk był tak mocny, że aż podskoczyłam na ławce, a noga po wizycie zrobiła się dwa razy tak opuchnięta, jak przed wizytą. To był koniec badania - żadnego sprawdzenia zakresu ruchomości w stawie, czy coś podobnego. Na tej podstawie pani doktor stwierdziła że noga goi się prawidłowo. Gdy zapytałam o możliwość wykonania usg w celu upewnienia się, że podczas urazu nie zostały uszkodzone poważnie więzadła, stwierdziła, że nie ma takiej potrzeby. Gdy próbowałam zadać pytanie, pani doktor oburzyła się, że jej przeszkadzam. Na koniec za skierowaniu na rehabilitację pani pomyliła sobie kończyny g napisała dokładnie :st. Po wykręceniu st. Skokowego prawego, czego na dodatek nie zauważyłam od razu i musiałam z bolącą nogą iść raz jeszcze do przychodni. Dodatkowo usłyszałam informację, że jeżeli za 4 tygodnie noga nadal będzie bolała (prawidłowy czas gojenia tkanek po takim urazie to ok 6 tygodni, a wizyta miała miejsce dwa tygodnie po urazie i wizycie na sorze), to mam NIE PRZYCHODZIĆ, gdyż nie zostanie wówczas zakończone leczenie.
Moim zdaniem pani doktor jest nieuprzejma, nie udziela szczegółowych informacji, na pytania odpowiada zbywająco, badanie to była jakaś kpina. Jeśli jest taka możliwość, polecam wybrać innego lekarza, bo ten na pewno nie pomoże. Ja po wizycie byłam okropnie niezadowolona, na dodatek z silniej opuchniętą i bolącą nogą po "badaniu".

Tragedia... Nieuprzejmość, arogancja, niekompetencja, byle jakie traktowanie pacjenta.......................

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami wspaniały lekarz od 27 stycznia2020 jestem leczona jest kompetentna i rzeczową pozdrawiam.