Wspaniały, dobry, godny polecenia lekarz. Nie spotkałam się do tej pory z takim człowiekiem który jest całym sercem z pacjentem. Jest bardzo ciepłym człowiekiem. Nawet takiego ''straszka'' jak ja potrafi uspokoić. Dziękuje jeszcze raz doktorze . Jestem Panu bardzo wdzięczna. Dziaki Panu fachowemu podejściu- żyję:) Pozdrawiam

W kolejce czasem trzeba poczekać ale jest to najlepszy lekarz z jakim się spotkałam. Ma ogromne doświadczenie i spotkał się z sytuacjami o których jak słyszeli inni lekarze to śmiali się mówiąc że to nie możliwe. Co więcej potrafi w takich sytuacjach pomóc. Napewno lekarz godny polecenia

ŚWIETNY SPECJALISTA,PROWADZIŁ MOJĄ ZAGROŻONĄ CIĄŻE.POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE.

ŚWIETNY SPECJALISTA,PROWADZIŁ MOJĄ ZAGROŻONĄ CIĄŻE.POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE.

Bardzo kompetentny lekarz, świetny specjalista! Dzięki Niemu moja córka dzisiaj jest taka cudowna- mimo że nie byłam "młodą" mamą. Czas oczekiwania wart tej opieki jaką obejmuje swoją pacjentkę Pan Doktor. Zawsze rzeczowy, dokładny, bez naciągania. Potrafi doradzić i zrozumieć! Polecam każdej kobiecie!!!!

Cena usług nieadekwatna do jakości. Nie polecam

Cena usług nieadekwatna do jakości. Nie polecam

Pan doktor jest bardzo uprzejmy, spokojny, rzeczowy, tlumaczy kazdy problem, poswieca pacjentowi czas i uwage. Swietny diagnostyk, doskonale "czyta"usg. Jedyny minus jak dla mnie - DROGO.

Przewaga formy nad treścią. Uprzejmy i to jedyny plus

Przewaga formy nad treścią. Uprzejmy i to jedyny plus

Leczę się u tego lekarza od prawie 5 lat. Dziś jestem szczęśliwą przyszłą mamą:-) Warto mu zaufać

Warto mu zaufać

jestem bardzo zadowolona,lekarz kompetentny,uprzejmy, polecam

jestem bardzo zadowolona,lekarz kompetentny,uprzejmy, polecam

Doskonaly lekarz - wspanialy czlowiek. Polecam kazdej pani.

Doskonaly lekarz - wspanialy czlowiek. Polecam kazdej pani.