lekarz Bogusław Maj

Neurochirurg

wspaniały,dobry, dbający o pacjenta.pomógł mi dwa razy przy doskonałym bardzo wyraźnym jak dla laika tłumaczeniu na czym polega moja choroba i na czym będzie polegała operacja.(Przeprowadził obydwie)Jestem bardzo zadowolona z jego sposobu dbania o pacjenta.Więcej takich!!! a naprawdę będziemy bezpieczniejsi. Wdzięczna B.Sz.S.

Pojechałam do Niego na konsultację, krótko skomentował ma Pani guza mózgu potrzebna operacja, pytał o wiek czy mam dzieci i czy jestem zdecydowana na operację.Jeśli nie zgodzę się na opercję to czeka mnie sekcja zwłok która pokarze jakiego rodzaju to guz. Ponieważ miałam zwolnienie lekarskie z innego szpitala na czas na zdecydowanie się na operację.Pan Maj wydzwaniał do mnie do domu z pytaniami czy zdecydowałam sie na tą operację bo jeśli tak to On chciałby ją przeprowadzić.To pomogło mi zdecydować o innym miejscu operacji.

bardzo mi pomógł w chorobie kręgosłupa

bardzo mi pomógł w chorobie kręgosłupa