dr n. med. Bogusław Mąka

Chirurg onkolog

3,6
3,9
3,9

Lekarz godny polecenia - opanowany, konkretny, bardzo dobry chirurg i fachowiec, dla mnie godny podziwu, dwukrotnie mnie operował, wytłumaczył dokładnie jaki będzie przebieg leczenia. Z uwagi na jego ogrom pracy - kilka operacji dziennie, przeglądanie i opisywanie dokumentów operowanych pacjentów ma mniej czasu na rozmowę, ale szczerze polecam.

Mało empatyczny, zadufany w sobie człowiek, potwierdzam opinie innego pacjenta, że standardem jest min. 3-5 operacji. Dla Pana doktora są dwie kategorie pacjentów: ci którzy chodzą do niego prywatnie i reszta na której można bezkarnie "eksperymentować" Za "miłym" uśmiechem kryje się fałszywy człowiek nastawiony tylko i wyłącznie na pieniądz. Nie polecam.

Bardzo dobry fachowiec. W ważnym dla mnie czasie wykazał się kompetycjami i pomógł mi. Profesjonalista polecam Pana doktora

Niesympatyczny i kompletnie pozbawiony empatii. Nigdy więcej nie chciałabym mieć z nim nic do czynienia. Potraktował moją cierpiącą córkę jak rozkapryszone dziecko. Chodziło o usunięcie portu wszczepionego do podawania chemii, który sprawiał ogrom bólu i niczego nie ułatwiał. Nawrzeszczał, niczego nie wytłumaczył, nie dał dojść do słowa....

Bardzo dobry lekarz.Godny polecenia.Wspaniałe podejście do pacjenta. Zna doskonale dziedzinę , którą się zajmuje.Serdeczne podejście do problemów pacjenta.

Bardzo dobry chirurg , profesjonalista wrażliwy i czuły na chorobę pacjenta,odpowiada na wszystkie zadane pytania. Przejmuje się leczeniem pacjenta i dalszym jego stanem zdrowia. Pomaga przejść przez trudną terapię nowotworową i daje dużą dozę nadziei. Jest wiarygodny i godny polecenia . wdzięczna pacjentka M.A z Sosnowca .

wdzięczna pacjentka M.A z Sosnowca .

jestem amazonką operowaną w Gliwicach w 2001 roku przez tego lekarza .Żadnych komplikacji bezpośrednio po zabiegu i w następnych latach.Wg opinii personelu medycznego złote ręce. Polecam

Polecam

Przemiły człowiek i bardzo kompetentny. Dokładnie opisuje chorobę i jakie mogą być rodzaje leczenia i jakie możliwe mogą być powikłania. Szczerze polecam

fachowiec,nie krytykuje nikogo.omawia dokladnie wszystkie dostepne metody leczenia.uratował mi kilka lat życia.dziękuję panu profesorowi za to z całego serca.świetny chirurg i onkolog

Bardzo dobry chirurg onkolog-polecam.Jest konkretny,a przy tym bardzo dobry lekarz.