dr n. med. Bogusław Mąka

Chirurg onkolog

Bardzo dobry lekarz.Godny polecenia.Wspaniałe podejście do pacjenta. Zna doskonale dziedzinę , którą się zajmuje.Serdeczne podejście do problemów pacjenta.

Bardzo dobry chirurg , profesjonalista wrażliwy i czuły na chorobę pacjenta,odpowiada na wszystkie zadane pytania. Przejmuje się leczeniem pacjenta i dalszym jego stanem zdrowia. Pomaga przejść przez trudną terapię nowotworową i daje dużą dozę nadziei. Jest wiarygodny i godny polecenia . wdzięczna pacjentka M.A z Sosnowca .

wdzięczna pacjentka M.A z Sosnowca .

jestem amazonką operowaną w Gliwicach w 2001 roku przez tego lekarza .Żadnych komplikacji bezpośrednio po zabiegu i w następnych latach.Wg opinii personelu medycznego złote ręce. Polecam

Polecam

Przemiły człowiek i bardzo kompetentny. Dokładnie opisuje chorobę i jakie mogą być rodzaje leczenia i jakie możliwe mogą być powikłania. Szczerze polecam

fachowiec,nie krytykuje nikogo.omawia dokladnie wszystkie dostepne metody leczenia.uratował mi kilka lat życia.dziękuję panu profesorowi za to z całego serca.świetny chirurg i onkolog

Bardzo dobry chirurg onkolog-polecam.Jest konkretny,a przy tym bardzo dobry lekarz.

Bardzo dobry fachowiec. Konkretny i rzetelny. Nie ukrywa prawdy.

Bardzo dobry fachowiec. Konkretny i rzetelny. Nie ukrywa prawdy.

Odnoszę wrażenie, że uważa, iż z rakiem trudno wygrać, stosuje standardowe leczenie, mało empatii, nie angażuje się.Jestem zawiedziona podejściem do chorego.

zaufałam mu i wierzę, że z tego wyjdę

zaufałam mu i wierzę, że z tego wyjdę