dr Bogusław Zajda

3,5
3,6
3,6
3,4

Jestem naprawdę zadowolona. Pan doktor prowadził dwie moje ciąże, zawsze poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam i odpowiadał na każde pytanie. Po moim porodzie miał dyżur w szpitalu i nawet przyszedł sprawdzić jak się czujemy. Chodzę do niego państwowo. Co prawda mówił o swoim prywatnym gabinecie, ale odebrałam to jako informację, że w razie problemów mogę dzwonić i umówić się na wizytę u niego (w końcu w poradni państwowej ma ściśle wyznaczone godziny pracy, a czasem coś się dzieje nagle i o różnych porach) Teraz jestem zmuszona pójść na prywatną ...

Teraz jestem zmuszona pójść na prywatną wizytę. Mam nadzieję, że nic się na przyszłość nie zmieni.

Chodziłam do doktora Zajdy ponad 3 lata. Zawsze byłam zadowolona do czasu aż odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i zaczęłam mieć nieregularne miesiączki... lekarz zachwycał się że jestem niesamowicie zdrowa i mam rodzić dzieci, A przez ponad rok nie zauważył na USG policystycznych jajników... najlepsze jest to że polecał mi suplementy, które stosuje się głównie przy tej przypadłości jednocześnie zapewniając że wszystko jest bardzo dobrze... gdyby nie to że zmieniłam ginekologa do dzisiaj nie byłabym zdiagnozowana...

Lekarz godny polecenia . Prowadził mi obie ciąże i jestem bardzo zadowolona . W razie pytań wszystko wyjaśni można zadzwonić jeśli ma się jakiś problem lub watpliwości . Zawsze miły i serdeczny .

Jestem bardzo zadowolona ! Mily, uprzejmy, kompetentny, godny zaufania lekarz . Chodze do Dr Zajdy juz 9 lat, nigdy nie poczulam sie na wizytach skrepowana. Zawsze poświęca duzo czasu mimo duzej ilosci pacjentek i wizyt z NFZ. Ostatnio zmienil sie system przyjmowania, nie czeka sie w kolejce nie wiadomo ile tylko umawia sie na dana godzine i mniej wiecej o tej godzinie zostaje sie przyjetym.

Jestem bardzo zadowolona ! Mily, uprzejmy, kompetentny, godny zaufania lekarz .

Jestem bardzo zadowolona ! Mily, uprzejmy, kompetentny, godny zaufania lekarz .

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu dr.Bogusława Zajdy.Tylko same pozytywne odczucia.Polecam z.całego serca.

Hej. Ja jestem zadowolona póki co z wizyt u pana doktora. Zawsze wszystko mi dokładnie wytlumaczyl . Ale na ostatniej wizycie trochę mnie wystraszył mówiąc że teraz wkładki do maciczne wyciąga się w szpitalu pod nsrkoza ale ogólnie jestem zadowolona mi jeszcze nigdy nie mówił o gabinecie prywatnym

Byłam pierwszy raz. Jak na razie jest dobrze. Fakt, że wspominał o swoim prywatnym gabinecie, ale wszystko mi wyjaśnił. Przepisał tabletki, zrobił cytologię. Jeśli przy kolejnej wizycie moja opinia się zmieni to oczywiście zmienię ją i tutaj. Na ten moment godny polecenia.

Byłam zadowolona z tego lekarza dopóki nie zaczął prowadzić mojej ciąży. Na każdej wizycie musiałam słuchać, że ma prywatny gabinet. Jeśli zadawałam jakieś pytania nic nie tłumaczył tylko zbywał tekstem "i tak tego nie zrozumiesz". Dopóki nie miałam własnego zdania i nie zadawałam pytań był miły. Jeśli coś było nie po jego myśli od razu zmieniał ton robił się gburowaty i odzywał tak jak lekarz nie powinien się zwracać do pacjentki. Na ostatniej wizycie przed porodem nawet nie zrobił mi USG. Tak więc podziekowałam temu Panu i niestety NIE POLECAM.

Byłam zadowolona z tego lekarza dopóki nie zaczął prowadzić mojej ciąży.
Tak więc podziekowałam temu Panu i niestety NIE POLECAM.

Nie polecam. Lekarz, któremu zależy chyba tylko na pieniądzach. Odmawiał mi zrobienia cytologi przez 2 lata z powodu (według niego) nieregularnych miesiączek, które spowodują błędne wyniki (to chyba jakiś żart był). Doświadczenie ma (bo jak się chwalił na każdej wizycie, że ma ponad 25 lat praktyki) więc kobiety z poważnymi problemami mogą do niego chodzić, ale ja osobiście nie polecam. Dodatkowo jest wulgarny, wspomina o swoim prywatnym gabinecie i o cenach za poszczególne badania, które wykonuje (uważam, że jeżeli odprowadzam składki na ubezpieczenie to należy mi się ta pomoc medyczna z NFZ, i tak samo jestem jego klientką "prywatną" bo pieniądze za każdą osobę w poradni tak czy siak bierze). Pacjentki z NFZ traktuje z góry, natomiast te prywatne stawia na 1. miejscu.