lekarz Bogusława Baran

Endokrynolog

Profesjonalne podejście, uprzejmość, komunikatywność, to cechy pani doktor. Jako pacjentka czułam indywidualne podejście do mnie. Tacy ludzie przywracają wiarę w lekarzy. Polecam.

Lekarz nie jest godny polecenia w zupełności. Nie uprzejma, opryskliwa, poniżająca pacjenta, nie powinno Pani doktor interesować czy kogoś stać na wizytę prywatną czy nie skoro pacjent przyszedł na wizytę z NFZ. Bardzo mało poświęca czasu pacjentom z NFZ (może prywatnie traktuje pacjentów w jakiś specjalny sposób). Nie potrafi wytłumaczyć dokładnie na czym polega chorobą, skąd się wzięła, jak postępować w danym przypadku. Bada pacjentów powierzchownie na pierwszej wizycie - osłucha, dotyka szyi, sprawdza naskórek i przepisuje leki! A gdzie badanie usg tarczycy? Może nie trzeba od razu na podstawie wyników przepisywać leków! Na badanie usg owszem skierowanie otrzymałam ale za 3 tygodnie a do tej pory mam się truć nie mając żadnej gwarancji że dostałam dobra dawkę leku! BRAK KOMPETENCJI I SZACUNKU DO PACJENTA! Z NFZ RÓWNIEŻ PANI NIE PRACUJE ZA DARMO WIĘC NIE POWINNO SIĘ TRAKTOWAĆ W SPOSÓB OLEWAJĄCY PACJENTÓW!!!

Ogólne wrażenie o Pani Doktor średnie. Co prawda jest miła, ale po wynikach stwierdziła, że nie wie czemu są takie słabe choć nie powinny.. Przepisała mi leki, ale nie wie czy pomogą. I ulubione pytanie "czy jest Pani w ciąży?" w czasie jednej wizyty musiałam 3 razy zaprzeczać jakby nie zrozumiała mojej odpowiedzi albo zapomniała, że już o to pytała..

Ignorantka bez kompetencji, ludzi na NFZ traktuje jak bydło, potrafiła stwierdzić : "przypiszę lek lecz szczerze nie wiem czy zadziała" wróżbitka

dlugo sie u niej czeka,ale jest lekarzem oddanym

dlugo sie u niej czeka,ale jest lekarzem oddanym

POMIMO WYZNACZONEJ GODZINY WIZYTY I TAK BARDZO DŁUGO CZEKA SIĘ W KOLEJCE

POMIMO WYZNACZONEJ GODZINY WIZYTY I TAK BARDZO DŁUGO CZEKA SIĘ W KOLEJCE

Zacytuję reakcję pani dr na temat mojej dawki letroxu: "Pani bierze pół tabletki, tak pani poleciłam brać? Na pewno nie ćwierć? Hm...." a potem na moje pytanie, ile w końcu mam brać: "A niech pani bierze dalej pół tabletki." Zdecydowanie nie polecam. Ona nie traktuje człowieka jak pacjenta, tylko jak numerek w kolejce, co więcej potrafi się w ciągu 10 min wizyty 5 razy spytać, co pani dolega- niedoczynność czy może nadczynność. Ech szkoda słów...

jest bardzo zaangażowana w to co robi, zawsze chętna do pomocy, bardzo kompetentna

Bardzo kompetenty lekarz, uczynny, wiarygodny, dokładny. Polecam innym

Bardzo kompetenty lekarz, uczynny, wiarygodny, dokładny. Polecam innym