dr n. med. Bożena Śpila

Psychiatra

Znam panią doktor już od dwóch lat, leczyłam się u innych lekarzy i znacznie było ze mną ciężko, a teraz chodzę do pani doktor Śpili i znacznie teraz o wiele lepiej się czuje. Z góry w imieniu moim chciałam bym podziękować pani doktor za to że pomogła mi pani doktor w mojej chorobie, czuje się o wiele lepiej, i dziękuję za ten czas poświęcone dla mnie. :):):) Dziękuje.:):):)

Ja najbardziej mogłabym podziękować pani dr, Śpili ona jest naprawdę szczera i rozumiała da o wszystkim porozmawiać jak ktoś ma poważny problem o stanie swojego zdrowia to serdecznie polecam pójść do p dr Śpili naprawdę ratuje wszystkich zdrowie bo dla mnie jest p dr. Śpila jak prawdziwy anioł

Tak jak ona mi pomogła to jeden Pan Bóg tylko wie jestem chora na schizofrenie innych lekarzy się bałam a jej moge zapytać o wszystko zawsze wszystko tłumaczy jest miła nie mogłabym wymarzyć sobie lepszej Pani doktor żeby wszyscy byli tacy jak ona

Dr Śpila leczy mnie już ok 6 lat a moją ciotkę ponad 20 lat. Widać Że Dr. jest ciągle zabiegana, ale mimo tego nigdy nie odszedłem z kwitkiem, zawsze się zapyta co w domu, po wizycie u Niej zawsze wychodzę pewniejszy siebie i pozytywniej nastawiony, z roku na rok zwalczam chorobę i ogromna w tym Jej zasługa. Uważam że jest profesjonalistką, wystarczy spojrzeć ile osób do Niej przychodzi. Nie chodzi z zadartym nosem, skromna Babka, Paweł.

Jestem chora na schizofrenie i lecze się u Pani Doktor wcześniej leczyłam się u innych lekarzy i oni mówili że mój stan się juz nie zmieni ale kiedy zaczełam sie leczyć u Pani doktor wszystko się zmieniło pozatym ze biore kilka tabletek normalnie funkcjonuje to znaczy dostałam sie na studia w wakacje pracuje.Ostatnio w mojej chorobie zaczła się zmiana to znaczy wystapiła silna senność i zmęczenie Pani doktor zmieniła tylko jeden lek na mocniejszy i po wszystkim wstaje znowu rano i nie ma zmeczenia jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiła moje zycie zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki a wszystko dzięki jej wiedzy i umiejętnościom ogromnej cierpliwości dobroci jest prawdziwym lekarzem karzdemu ja polecam

Ja bardzo lubię Dr Śpilę, a leczyłam się u niej 15 lat.Ale jednak kiedyś była znacznie milszą osobą, a od kiedy zrobiła doktorat to troszkę się zmieniła (efekt wody sodowej)Tak czy inaczej bardzo ją lubię,nawet pomimo tego,ze mnie czasem lekceważyła.Natalia G

byłam bardzo chora na schizofrenie tułałam się od oddziału do oddziału i od psychiatry do psychiatry nikt nie mugł sobie poradzić z moją choroba dopuki nie spotkałam Pani doktor ona mnie wyleczyła to znaczy nadal biore leki i rozumiem że bede musiała je brać ale moge zyc normalnie i realizować sie w pracy i na studiach wiem ze ta opinie brzmi jak link sponsoroany ale to wszystko szczera prawda każdemu polecam Pania doktor

JEST ŚWIETNY LEKARZEM BARDZO BARDZO MI POMOGŁA BYŁO ZE MNĄ BARDZO ŻLE POLECAM JĄ ZAWDZIĘCZAM JEJ ZYCIE WYSZŁAM BARDZO SZYBKO Z CHOROBY JEST SUPER

Bardzo dobra,życzliwa.Szczerze polecam.

Bardzo dobra,życzliwa.Szczerze polecam.

Bardzo polecam. Pani Doktor jest też dobrym człowiekiem. Bardzo mi pomogła.

Bardzo polecam. Pani Doktor jest też dobrym człowiekiem. Bardzo mi pomogła.