lekarz Bożena Wójcińska

Internista, Endokrynolog

Zrezygnowany chęcią walki o swoje zdrowie trafiłem pod opiekę Pani Doktor.Pierwsze wrażenie to bardzo dociekliwa. Teraz już wiem,że to po to by mi pomóc. Jestem po pięciu konsultacjach endokrynologicznych i nic.Dopiero Pani Doktor była w stanie ustalić co mi dolega.Zlecila szereg badań,wszystko szczegółowo wyjaśniła i dobrała tak leki by mnie było na nie stać.Jestem wdzięczny Pani Doktor za fachową pomoc.Teraz reszta należy do mnie. P.S pamiętajcie iść z wynikami badań do specjalisty. To ułatwia lekarzowi diagnozę a nam ogranicza stres. Z czystym sumieniem polecam!

Ostatni raz byłam na wizycie o Pani Bożeny, która nawet nie raczyła mnie zbadać, wręcz bała się, że się zakazi chorobą ode mnie (nawet nie zajrzała mi do gardła nie mówiąc o osłuchaniu).Wizyta przebiegała w niemiłej atmosferze.I najważniejsze Pani doktor o mało nie wyrwała mi z ręki deklaracji którą trzeba wypełnić i to było dla niej najważniejsze. Jestem bardzo zniesmaczona jej podejściem do pacjenta.Antybiotyk wypisała nie dotykając pacjenta, bo ja zakazi nawet nie zarazi tylko zakazi.Nie pozostawię tej wizyty w taki sposób.Szkoda żeby ktoś otrzymywał z NFZ pieniądze na pacjeta a bal się go dotknąć.

Nie polecam tego lekarza nikomu wypisała mi leki nie kirując mnie na zadne badania teraz mam problem ze zdrowiem po niedokończonej kuracji

Serdeczne podziękowania Pani doktor Wójcińskiej za właściwe zdiagnozowanie mojej przewlekłej choroby oraz dobranie odpowiednich leków przesyła wdzięczny pacjent. Od wielu lat leczyłem się u lekarzy również specjalistów i bez żadnych efektów, bywało, że wciągano mnie na tak zwanych stałych pacjentów, dopiero gdy trafiłem do Pani doktor Wójcinskiej moje cierpienia skończyły się za ci jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam Panią doktor wszystkim cierpiącym.

Chodze do tej Pani od kilku lat na kase chorych srednio umie dobierac leki a wiecej na temat choroby dowiedzialam sie z netu nie podoba mi sie ona jako lekarz.

Lecze się u Pani Doktor już kilka lat. Mam problem z nadciśnieniem. Zawsze otrzymuję dokładne wyjaśnienia, informacje o lekach, przy czym pani doktor jest zawsze uprzejma.

Bardzo dobry i merytoryczny lekarz. Pani Doktor była bardzo uprzejma i szczegółowo wyjaśniła mi mój problem zdrowotny. Zdecydowanie polecam.

już poleciłam kilku znajomym kompetencje pani doktor

już poleciłam kilku znajomym kompetencje pani doktor