lekarz Cezary Warężak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Doktor przeprowadził u mnie profilaktyczną mastektomie.Decyzja trudna owszem, ale dzięki doktorowi było mi łatwiej. Cały proces od początku do końca był i wspierał, wszystko wyjaśnił. Doktor z ogromnym doświadczeniem, wiedzą, pełen empatii, cierpliwy i spokojny. Polecam każdemu!

Mam 78 lat, poza schorzeniami alergicznymi, astmatycznymi, tarczycowymi, kardiologicznymi, słabą odpornością i fibromialgią, zdiagnozowano u mnie raka piersi. Po konsultacjach z różnymi lekarzami trafiłam do Pana dr Cezarego Warężaka. Najpierw wykonał biopsje, a później operację usunięcia nowotworu piersi. Operacja była dla mnie ogromnym stresem i wielką niewiadomą przy moich schorzeniach. Doktor Warężak przeprowadził ją idealnie! Nadal czuwa nad sytuacją poza zabiegową i ciągle myśli o dobru pacjentki, żeby nie obciążać jej organizmu. Z całego sercem polecam Wam wszystkim Pana Doktora Cezarego Warężaka wysokiej klasy onkologa specjalistę. Panu Doktorowi dziękuję za podjęcie się zoperowania piersi i opiekę po operacji. Z podziękowaniem oraz z wyrazami uznania i szacunku – Barbara Masłyk. Dziękuję Panie Doktorze!

Profesjonalista z dużym zacięciem estetycznym. W sposób jasny i rzeczowy wyraża stanowisko odnośnie proponowanej metody leczenia, jednocześnie potrafi uszanować wybór pacjenta. Dr Warężak wykonał mi biopsję mammotomiczną oraz zabieg kwadrantekomii oszczędzający pierś. Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji i finalnego efektu kosmetycznego. Miłe usposobienie, uprzejmość i cierpliwość w podejściu do pacjenta to dodatkowe cechy lekarza, którego z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto poszukuje doświadczonego fachowca z dziedzinie chirurgii.

Odpowiedzialny i dokładny lekarz wspierający pacjenta od momentu trudnej diagnozy. Prowadzi, zleca badania, uspokaja i pozostaje w kontakcie. Życzliwy i przyjazny. Doktor wykonał mi biopsję mammotomiczną i operację oszczędzającą piersi. Wszystko dobrze się goi – widać świetną rękę chirurga. Bardzo dziękuję za prowadzenie.

Lekarz który nie szanuje czasu pacjenta, spóżnia się ponad godzinę na wyznaczony przez siebie zabieg, po czym zmienia diagnozę i wszystko odwołuje. Nie polecam

Lekarz który nie szanuje czasu pacjenta,

Bardzo kompetentny i solidny specjalista. Wykonywał mi biopsję stereotaktyczną piersi.Wyczerpująco informował o przebiegu zabiegu. Szczerze polecam Pana Doktora innym pacjentom.

Pan Doktor przeprowadził u mnie mammotomiczną biopsję piersi. Zabieg był bezbolesny, przeprowadzony bardzo sprawnie - trwał kilkanaście minut. Dużo wiecej czasu Pan Doktor poświecił przed zabiegiem na analizę dokumentów zawierającymi historię choroby. Jest kompetentym lekarzem, serdecznym i empatycznym dla pacjenta.

Lekarz nie jest godny polecenia. Bardzo niesympatyczny. Byłem raz u tego Pana. Powiedział, że marnuje jego i swój czas. ODRADZAM

Pełen profesjonalizm, życzliwość i ludzkie podejście do pacjenta to cechy tego lekarza. .Pan Dr. wykonał u mnie rekonstrukcje piersi . Jestem bardzo zadowolona z efektu. Kształt i wielkość dobrana perfekcyjnie.Wspaniała opieka nad pacjentem,przed i po operacji, wyrozumiały był na mój strach.Pacjent czuje się potraktowany indywidualnie i z szacunkiem. Ze spokojem i zaufaniem można oddać się w Jego ręce. Polecam, pozdrawiam Aneta C

Wspaniały i kompetentny lekarz. Miałam wiele wątpliwości przed operacją rekonstrukcji piersi, ale teraz wiem, że podjęłam słuszną decyzję. Nie spodziewałam się takiego dobrego efektu. Jestem szczęśliwa i polecam dr Warężaka.