Chirurg Ogólny Częstochowa

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Mama potłukła rękę przy zwykłej czynności w domu. Zabrałem ją do NZOZ Szpitala Specjalistycznego im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie na oddział ortopedyczny. Praca na tym oddziale, miłe pielęgniarki, uprzejmi lekarze, a zwłaszcza ciepłe zainteresowanie i stanowczo przeprowadzona diagnoza przez pana doktora doprowadziły do tego, że głupie stłuczenie dłoni nie zamieniło się w coś poważniejszego. Mama wyszła zadowolona z dobrze opatrzoną dłonią. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca!

Opinia dodana przez: gall_anonim

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Niesamowity CZŁOWIEK ! Po wizycie u Pana Doktora wydaje się ze nie ma rzeczy niemożliwych !!! Naprawdę polecam tego specjalistę! Dzięki Niemu powraca wiara w służbę zdrowia !

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Celban

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Pierwszy raz spotkaliśmy Doktora na konsultacji na chemioterapii. Wystraszeni przed operacją, nie wiedzieliśmy o co pytać, gdzie iść itd. Doktor najpierw opowiedział krok po kroku co nas czeka, później odpowiedział na pytania, te zadane i te o, których nie pomyśleliśmy (to był pierwszy nowotwór w mojej najbliższej rodzinie), był cierpliwy. Cały czas mieliśmy kontakt telefoniczny, wszystko odbyło się tak, jak zapewnił nas Doktor. Przed operacją poważna rozmowa, bardzo taktowna i pomimo strachu, chory w pełni zaufał Doktorowi, ja też. Ta rozmowa sprawiła, że poczułam siłę i mogłam wspierać chorego. Lekarz nie lekceważył rodziny, znalazł dla mnie czas między kolejnymi operacjami, a naprawdę ma ich dużo. Po operacji stale doglądał pacjenta. Zawsze dokładnie badał, nie wystarczała mu odpowiedź, że jest ok. Przy tym zagadywał rozmową, o rzeczach ważnych dla chorego, np. motocyklach, ich markach, pojemnościach itp. Nie raz spędzał więcej czasu przy pacjencie , który był po zabiegu, a On miał wtedy dyżur na oddziale. Szczerze polecam dr. Celbana. To naprawdę wspaniały lekarz, który sprawi, że mając świadomość tej strasznej choroby, jaką jest rak, znajdziemy siłę i będziemy z nim walczyć. Cieszę się, że na naszej drodze do zdrowia stanął właśnie dr Celban, dziękuję

Opinia dodana przez: Justyna

NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna
ulica Andersa 1
42-200 Częstochowa

Byłem u doktora Kamkowa w 2013 r. na zabiegu przedłużenia zbyt krótkiego wędzidełka penisa. Zabieg był przeprowadzony sprawnie i pod każdym względem fachowo. Doktor dokładnie mi wytłumaczył przed zabiegiem na czym on będzie polegać, a po zabiegu jak powinienem zadbać o prawidłowe gojenie się rany pozabiegowej. Gdy po kilku dniach miałem pytanie do doktora, nie było problemów, aby się z nim skontaktować telefonicznie. Cierpliwie wyjaśnił mi moje wątpliwości. A wszystko to zrobił w przyjazny dla mnie jako pacjenta sposób. Dlatego wystawiam Panu Piotrowi w każdej dziedzinie najwyższą notę, w pełni na to zasługuje.

Esteticmed.pl Częstochowa
Wysockiego 39/7
42-200 Częstochowa

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie u pani dr chirurg plastyk i onkologa . Wracam tam z przyjemnością , zabiegi są robione tak aby były jak najmniej bolesne. Personel przesympatyczny , zawsze czeka na mnie woda lub kawa. Najważniejsze to to że sprzęt jest nowy i bardzo dobry. Bardzo polecam tym którzy chcą aby lekarz był człowiekiem i profesjonalistą. Monika

Opinia dodana przez: Monika

Częstochowa

Jest lekarzem bardzo dobrym godnym polecenia cierpliwym Potrafi doradzić Po prostu jest taki jaki lekarz powinien być Lekarz z powołania a takich jest w dzisiejszych czasach już coraz mniej :(

Opinia dodana przez: Magda

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak doktor Iljin. Jest kompetentny, konkretny i przy tym uprzejmy i po stronie pacjenta a nie ograniczeń jakie na niego nakładają.

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Maciej Wideł

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszewska 25a
42-202 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.

Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Grzegorz Morawski

Traumatolog, Ortopeda

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.

Opinia dodana przez: paulina

Chirurdzy ogólni w mieście Częstochowa