Chirurg Ogólny Inowrocław

dr n. med. Szymon Kwiatkowski

Urolog, Chirurg ogólny

Marulewska 39
88-100 Inowrocław

Niesympatyczny ,na oddziale krzyczy ,rzadko odwiedza pacjentów ,bez szacunku do ludzi ,bezczelny i arogancki nie potrafi określić dokładnej choroby pacjenta zleca robienie ciagle tych samych badań nie polecam

lekarz Jacek Zieleziński

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

NZOZ RODZINA Sp.z.o. o.
ulica Szklarska 1
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz, przemiły człowiek. Jest nie tylko fachowcem ale też sympatycznym mężczyzną, co dla "panikary" takiej jak ja jest bardzo ważne. Trafiłam do niego po nieudanym zabiegu usuwania paznokcia w Miejskim Szpitalu. Po prywatnej wizycie pan doktor zaproponował dwa wyjścia - czekać co z tego "nieudanego zabiegu" wyniknie, lub usunąć drugą połowę. Jednocześnie poinformował, że wyjście drugie jest lepsze, dlatego też się na nie zdecydowałam. Myślałam, że za zabieg będę ...

lekarz Mariusz Płodzidyn

Chirurg ogólny, Urolog

Robienie Kasy
Hermana 16
88-100 Inowrocław

Przepraszam Pana Mariusza Płodzidyna za moje zachowanie w okresie od 1 marca do 4 października 2012 r., polegające na nękaniu telefonami i grożeniu oraz zamieszczaniu informacji na portalach internetowych, które mogło spowodować dyskomfort, naruszenie dóbr osobistych i poczucie zagrożenia.

Tomasz Oblizajek
Opinia dodana przez: Tomasz O

lekarz Tadeusz Siemko

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Dworcowa 42
88-100 Inowrocław

Niesamowicie kompetentny lekarz z klasą. Poświęcił mi dużo czasu przed i po operacji. Dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, jakie będzie miał skutki dla dalszego życia, opowiedział o możliwych powikłaniach. Był bardzo kulturalny i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Zadowolona pacjentka

lekarz Andrzej Langler

PSZOZ
Poznańska97
88-100 Inowrocław

Wysoki stopień kompetencji i kultury. Profesjonalizm w 100%.Zdecydowanie i z całą stanowczością polecam.

dr n. med. Dariusz Żabicki

al. Niepodległości 59
Inowrocław

NAPRAWDĘ POLECAM DR ŻABICKIEGO. BARDZO UPRZEJMY I POMOCNY. WIDAĆ ŻE ZALEŻY MU NA PACJĘCIE,A NIE NA PIENIĄDZACH.

lekarz Marek Ciecierski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Dworcowa 42
88-100 Inowrocław

Bardzo tani doktor, jeśli policzę całą kasę, jaką wydałam na lekarzy i ich nietrafione leczenie! Zaczynałam szukanie pomocy od małej rany w okolicy kostki, a dopuścili do takich owrzodzeń żylnych u mnie, że jeszcze chwila a noga byłaby do ucięcia z powodu ryzyka infekcji. Byłam cały czas "pod opieką" przeróżnych lekarzy. NIE MA LEPSZEGO doktora w okolicy od dra Ciecierskiego, co wiem też od innych, z bardzo trudnych wyleczonych przypadków. ...
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Andrzej Nowosad

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz. Posiada wiedzę, jest bardzo kompetentny. Zawsze spokojny i uśmiechnięty. Przesympatyczny ciepły człowiek i doskonały lekarz.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Mariusz Kinal

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROMED" w Inowrocławiu
ulica Toruńska 60
88-100 Inowrocław

To naprawdę bardzo dobry lekarz. Uratował naszą Wigilię, mogłam jechać do domu i ja dokończyć. Dziękuję bardzo za pomoc którą mnie otoczył.

lekarz Zenon Lewicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ludwika Lewicka Przychodnia Piastowska
Czarnieckiego 24
88-100 Inowrocław

Polecam, lekarz do którego chodzę z 20 lat i nie mogę powiedzieć nic na nie. Fajny człowiek i kompetentny lekarz. Polecam.
Opinia dodana przez: Violetta

Chirurdzy ogólni w Inowrocławiu