Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Trzebnica

dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

55-100 Trzebnica

Wykonałam u Pana Doktora botox tzw.kurzych łapek.już na 3 dzień widać efekt,nie pamiętam,żebym miała wczesniej wykonany tak skutecznie ten zabieg,a stosuję go od 4 lat,jestem zachwycona.Dr Ahmed jest .miły,profesjonalny i jest mistrzem w tej dziedzinie jak widać.Ceny ma mega-konkurencyjne,polecam z całą odpowiedzialnością.
Nowa stała klientka-Magda I.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

55-100 Trzebnica

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Janusz Kaczmarzyk

Trzebnica

Super dobry lekarz,godny polecenia wszystkim potrzebującym dobrego chirurga;wspaniały człowiek ,cierpliwy,wyrozumiały,o olbrzymiej kulturze osobistej,wierny przysiędze Hipokratesa,całkowicie bezinteresowny. Dziękuję Panu Doktorze za świetnie przeprowadzoną operację ręki,która służy do tej pory-wdzięczna pacjentka Krystyna Stefańska
Opinia dodana przez: kstefanska

lekarz Dariusz Konopczak

55-100 Trzebnica

Bardzo kompetentny, empatyczny lekarz. Zabieg wykonany błyskawicznie, wcześniej dokładnie wyjaśniona przyczyna choroby i dalsze postępowanie, polecam

lekarz Krzysztof Mildner

55-100 Trzebnica

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Robert Olewiński

55-100 Trzebnica

Fantastyczny, kompetentny, zdecydowany i prawdomówny lekarz. A przy tym bardzo serdeczny człowiek. Pomógł mi w najtrudniejszej chwili, nie zawahał się i nie zwątpił w powodzenie operacji. Inni lekarze czytając wypis nie wierzyli. A teraz, po upływie półtora roku jest tak, jak Pan Doktor obiecywał. Dziękuję za profesjonalizm i troskę.

lekarz Leszek Kaczmarzyk

lekarz Ewa Atamańczyk