Chirurg Ogólny Trzebnica

55-100 Trzebnica

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU" to słowa,które idealnie odpowiadają postawie Pana doktora. Wielki szacunek i uznanie dla doktora Mildnera za Jego pracę,która owocuje zdrowiem i dozgonną wdzięcznością pacjentów. Serdecznie polecam:)

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

55-100 Trzebnica

Wspaniały człowiek, wyśmienity lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Dziękujemy Panu za uratowanie córki.

Opinia dodana przez: Agnieszka

55-100 Trzebnica

Fantastyczny, kompetentny, zdecydowany i prawdomówny lekarz. A przy tym bardzo serdeczny człowiek. Pomógł mi w najtrudniejszej chwili, nie zawahał się i nie zwątpił w powodzenie operacji. Inni lekarze czytając wypis nie wierzyli. A teraz, po upływie półtora roku jest tak, jak Pan Doktor obiecywał. Dziękuję za profesjonalizm i troskę.

dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

55-100 Trzebnica

Lekarz kompetentny, uprzejmy, serdeczny.
Bardzo dobra obsługa.
Gorąco polecam, jest takich nie wielu.
Dziękuję i do zobaczenia Panie doktorze.

Lekarz kompetentny, uprzejmy, serdeczny.
Bardzo dobra obsługa.
Gorąco polecam, jest takich nie wielu.
Dziękuję i do zobaczenia Panie doktorze.

Opinia dodana przez: Eva

Trzebnica

Nie tylko wspaniały lekarz, ale i człowiek. Moim marzeniem byłoby by miał wszelkie możliwe specjalizacje, bo to jedyny lekarz, jakiemu ufam w 100%.
Dziękuję za wszystko.
Daria Gajewska

Dziękuję za wszystko.
Daria Gajewska

55-100 Trzebnica

Bardzo kompetentny, empatyczny lekarz. Zabieg wykonany błyskawicznie, wcześniej dokładnie wyjaśniona przyczyna choroby i dalsze postępowanie, polecam

Szarych Szeregów 21

Kościelna 49/8