Chirurg Onkolog Wieliszew

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Polecam w całym zakresie Jego kompetencji jako lekarza, chirurga. Za tłumaczenie leczenia,normalną atmosferę w gabinecie i na oddziale, umiejętność posłużenia się humorem - który daje chwilę wytchnienia, pozwalając złapać oddech tak pacjentowi jak i rodzinie. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Hanka

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

w dniu 04.10.2012 byłem operowany na raka jelita przez dr. Dariusza Żak w rewelacyjnym szpitalu onkologicznym w Wieliszewie. Żyję na tym Świecie 63 lata i dotychczas nie spotkałem się z tak genialnym lekarzem i człowiekiem. Wyjątkowej klasy specjalista, wzbudzający od pierwszego spotkania 100% zaufania. w tak trudnej sytuacji zdrowotnej byłem całkowicie spokojny o wynik zabiegu, ponieważ wiedziałem, że w lepsze ręce już nie mogłem trafić. Panie doktorze-nigdy nie zapomnę tego, co Pan dla mnie zrobił. Sam nowoczesny szpital, jest najlepszym dowodem, że można w prywatnej placówce AM stworzyć warunki, o których nikomu się nie śniło. Szkoda tylko, że nasi ograniczeni parlamentarzyści, nie rozumieją słowa prywatyzacja. Szpital, jak większość w dobie kryzysu, również boryka się z problemami finansowymi, ale tam tego pacjent nie odczuwa, w myśl hasła przewodniego w tej placówce, czyli "Pacjent jest najważniejszy" i to jest całkowita prawda. Zdecydowałem, że w miarę moich możliwości dołożę swoją cegiełkę na wsparcie finansowe dla takiej placówki.przez 9 dni pobytu w szpitalu spotykałem się bez przerwy z ciepłem i troską o pacjenta całego personelu lekarskiego i pielęgniarek, które sprawiały, że każdy pacjent czuł się jedyny i wyjątkowy. Bardzo Wam wszystkim dziękuję.
Krzysztof Gołaszewski