Chirurg Stomatolog Katowice

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny. # 1
Chirurg stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Chirurg stomatolog Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny. # 3
Chirurg stomatolog Katowice lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Chirurg stomatolog, Stomatolog

40-101 Katowice

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.

Opinia dodana przez: Tomasz
Wolny termin: 28 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 4
Chirurg stomatolog Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

40-101 Katowice

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara
Chirurg szczękowo twarzowy Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Opinia dodana przez: Robi

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Katowice

Bardzo dobry lekarz, młody i rzetelny. Szuka wszystkich możliwych sposobów na pozbycie się bólu;)

Jedyny lekarz właściciel przychodni stomatologicznej, który nie jest pazerny i łasy na kasę..!

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Polecam

Opinia dodana przez: Beniamin

Katowice

Bardzo dobry stomatolog, udałam sie do p. doktor z polecenia znajomej i jestem zachwycona i co najważniejsze zadowolona z usługi, leczyłam u niej kilka zębów, jeden kanałowo, polecam tego dentystę :)

Witold Borkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.

Opinia dodana przez: Ula

lek. dent. Piotr Ogniewski

RTG, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :)
Pozdrawiam, Ola.

Opinia dodana przez: Ola Kielar aleksandra.kielar

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam