Chirurg Szczękowo Twarzowy Katowice

lek. dent. Tomasz Bigas

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo mi zęba, wczesniej oczywiscie rtg... dla mnie to wyrwanie było dramatem wręcz - oczywiście przed , a po zabiegu śmiałam sie z siebie- oczywiście wielka zasługa dra i jego pewnej ręki i fachowości - za co ogromnie dziękuje!!!

Opinia dodana przez: alexa

lekarz Maciej Nowiński

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ I CÓRECZKA. PAMIĘTA SWOICH STAŁYCH PACJENTÓW, NAWET ROZPOZNA PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ. WOGÓLE JEST BARDZO ZDOLNYM, MŁODYM I WYKSZTAŁCONYM LEKARZEM. WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE.
POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY BOJĄ SIĘ CHODZIĆ DO DENTYSTY. WSZYSTKO TŁUMACZY, U NIEGO NIE MA SZYBKIEGO LECZENIA, W POŚPIECHU, WSZYSTKO ROBI DOKŁADNIE I PRECYZYJNIE, A DO TEGO DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ, ABY WIZYTA BYŁA PRZYJEMNA, MIŁA I BEZBOLESNA.

Krzysztof Kucęba

Katowice

Ufff, P. Kucęba usuwał mi zęba mądrości zatrzymanego w kości, to było dla mnie ciężkie przeżycie, ale na szczęście dzięki profesjonalizmowi tegoż lekarza nic nie bolało!:-) Gość w porządku, prawie cały zabieg do mnie mówił, upewniał się co jakiś czas, czy wszystko w porządku-serdecznie polecam!

Tadeusz Cieślik

Tarabuła Dent
Będzin
42-500 Katowice

Bylam leczona u pana Cieslika z nfz, w koncu jestem ubezpieczona i mam prawo z takiego zabiegu skorzystac nie placac, szkoda ze inne osoby w opini nie zaznaczyly czy byly z nfz czy prywatnie u tego niby prof. Ale jestem pewna ze osoby ktore chwala pana Cieslika to pewnie byly prywatnie, a te ktore tak jak ja moga cos wiecej o tym panu powiedziec. U mnie wizyta wygladala tak Weszlam do gabinetu byla 9:10 dal mi znieczulenie, a tu co sie okazuje ze komputer na ktorym ma byc wyswietlone zdj nie dziala, i lampa ktora potrzebuje kazdy dentysta tez nie dziala. To nic znieczulenie zaczelo dzialac a lampa dalej nic, w koncu przyszla inna lekarka byla bodajze 9:20 (wiem bo patrzyamm na zegar), ta lekarka wydarla sie na asystentki ze czemu wczesniej tego nie zglosily, no nic ta lekarka wyminila zarowke, po tym incydencie juzz czulam ze cos jest nie tak. Modlilam sie w duchu zeby wszystko poszlo ok. Gdy ten "rzeznik" tak tylko mozna kogos nazwac zaczal mi wyryywac zeba, zaczelam az beczec na tym fotelu, a on nic, czulam jak mi wyrywa tego zeba, z taka chamskoscia, ja rozumiem ze trzeba uzyc do tego sily, ale bez przesady ze to wygladalo tak jakby chcial mi szczeke zlamac. Cala sie trzepałam ze strachu. Wyrwal mojego zeba a potem rane zaszyl. Byla 9:40 jak skonczyl, po czym jedna z pielegniarek powiedziala ze moge wstac, i to byla jedna osoba ktora zapytala czy wszystko w porzadku, ja bylam w takim szoku ze nie odpowiedzialam jej tylko kiwnelam glowa, a ona spytala jeszcze raz czy napewno wszystko w porzadku, wtedy juz jej odpowiedzialam ze tak, stalam a On powiedzial do mnie Pani wlasciwie moze juz wyjsc, ja wtedy zdziwiona spytalam czy dostane L4 bo pracuje fizycznie a On mi odpowiedzial ze nie u niego, i to mnie wbilo, spytalam czy dostane recepte na cos przeciwbolowego a on do mnie ze nie, spytalam czy moge cos wgl wziasc odpowiedzial ze tak. Wkurzylam sie bo nic sam od siebie mi nie wytlumaczyl co mam robic po zabiegu (zwlaszcza ze to bylo moje pierwsze wyrywanie zeba a dodatkowo chirurgicznie) jak plukac czym plukac jame ustna, co moge jesc, na co mam uwaza itp.itd sama sie dopytywalam tyle ile dalam rade, ile wiedzialam ze moge, bo myslam ze ten niby prof, z Bozej laski, sam mi wytlumaczy.No nic przyjechalam do domu znieczulenie przstalo dzialac, bol mnie rozrywal. Bylam u lekarza rodzinnego, na szczescie on mi przepisal przeciwbolowe, i L4 ale byl w szoku ze cos takiego mialo miejsce, dalej to wyglada tak ze stwierdzilam razem z mama ze tak tego nie zostawimy, bo czuje ze cos sie dzieje, mam popuchniete, i dalej saczy mi sie krew, szwy mam zdjac w poniedzialek wiec zobaczymy co dalej. Nikomu nie polecam tego lekarza, chyba ze da mu sie w lape.

Opinia dodana przez: Karolina

dr Krzysztof Śląski

Katowice

Nie mam zarzutów. Ósemki rosły wzdłuż żuchwy, trzeba było je wypiłować stamtąd. Zabieg był zrobiony tak dobrze, że nie twarz nie była nawet opuchnięta. Górne ósemki usunięte trzema ruchami, bez bólu. Cena - niestety nie była niska w przypadku zabiegu z narkozą ale czego się spodziewać po kilkugodzinnym piłowaniu żuchwy i samej narkozei?

lek. dent. Piotr Malara

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatologia lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578 Katowice

Chirurdzy szczękowo twarzowi w mieście Katowice