Choroby Zakaźne Konin

Choroby zakaźne, Hepatolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Szpitalna 43
Konin

Bardzo symatyczny i kompetentny lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, gdyż wszystko dokladnie tłumaczy. Leczę się u pana doktora od dłuższego czasu i śmiało polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Julita

Konin

Godny polecenia. Zawsze uprzejmy. Specjalista w rozpoznaniu choroby. Bez wątpienia kompetentny, wbrew różnym opiniom do których, każdy ma prawo.

Opinia dodana przez: Piotr

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Bardzo dobry lekarz, konkretna w badaniach, uprzejma, przemila, super podejscie do dzieci, bardzo jasno odpowiadala na moje pytania dotyczace choroby corki a uwazam ze bylam dociekliwa. Bardzo szybko postawila na nogi moja coreczke, gdy trafilysmy na dzieciecy oddzial zakazny w Koninie.

Opinia dodana przez: Marta