Choroby Zakaźne Toruń

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

W mojej ocenie lekarz kompetentny, dokładnie wyjaśniający istotę choroby. WZbudza zaufanie i sprawił, że po wizycie dysponowałam wiedzą, któej nie posiadałam wcześniej, mimo pozornej znajomości problemu.

Toruń

Szkoda, że pracuje tylko w szpitalu, chetnie bym ja wybrał na pediatrę mojego dziecka.

lekarz Gabriela Kasztelewicz

Homeopata, Choroby zakaźne

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

zapowiadało się ze to będzie porażka. Czekałam z 1,5 rocznym dzieckiem na siedzącą w pokoju socjalnym panią dr ponad 30 min, potem kazała nam jeszcze czekać + była bardzo niemiła, okazywała brak szacunku do pacjentów. Zaciskałam zęby żeby nie skomentować jej zachowania tylko ze względu na dobro dziecka. Podczas wizyty jednak z minuty na minutę było lepiej - dokładnie zbadała synka i starała się być dla niego miła, zapisała wszystkie badania - wytłumaczyła dokładnie co może być przyczyną jego problemów. Podejrzewam jednak dlaczego starała się być miła od razu zasugerowała wizytę prywatnie :) Duży niesmak pozostał pod względem kultury i szacunku do pacjentów, odnośnie kompetencji i zleconych wyników oceniam Panią dr dobrze.