Filtruj terminy

Choroby zakaźne, Immunolog

PRION

50-314 Wrocław

Witam!

Leczyłam się prywatnie u tego lekarza i z perspektywy czasu myślę, że jest świetny jeśli chodzi o diagnozę. Nie wiedziałam co mi jest, mimo wielu wizyt u innych lekarzy ale dopiero dr Zdziarski rozpoznał chorobę. Jednak...dalsze leczenie było długie i kosztowne. Pan Ździarski przepisywał mi leki w bardzo dużych dawkach albo takie, które były nieosiągalne w aptekach lub które dawno wycofano. Domyślam się, że ten lekarz nie praktykuje ...
Opinia dodana przez: Jawa

lekarz Grzegorz Madej

Choroby zakaźne, Hepatolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

U p.Madeja lecze sie od 4 lat na marskosc watroby i zylaki przelyku.Wczesniej leczylem sie w niemczech ale dr.Madej jest o klase lepszym specialista.Jest lekarzem z powolania z ogromna wiedza i ludzkim podejsciem do chorego.Dzieki Niemu jeszcze zyje.
Opinia dodana przez: jozef

lekarz Dorota Lisik

Choroby zakaźne, Pediatra

Wrocław

Jest to lekarz z ogromną wiedzą, kompetenty. Wytłumaczył mi dokładnie istotę mojego schorzenia. W końcu przestałam się bać choroby. Bardzo jestem jej wdzięczna!

lekarz Marcin Czerwony

Hepatolog, Choroby zakaźne

Specjalistyczne Centrum Medyczne INTERMEDIS
ulica Długosza 4
51-162 Wrocław

Super lekarz, wyslucha, poswięca tyle czasu ile potrzeba a nie jak inni lekarze 5 min i po wizycie. Doktor bardzo mi pomógl w mojej chorobie
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Justyna Janocha-Litwin

Choroby zakaźne, Hepatolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Pani Doktor nie umiała zidentyfikować boreliozy. Nie skierowała mnie na kolejne badania boreliozy, chociaż wynik wymagał dalszych badań. Trafiłam do szpitala z pogorszeniem objawów. Wtedy stwierdzono zapalenie mięśnia sercowego spowodowanego przez borelioze i wprowadzono leczenie. Dodatkowo Pani Doktor nie umiała zidentyfikować reaktywacji wirusa EBV- mówiła tylko ze go kiedyś miałam. To tez było błędem. Nie polecam wizyt u Pani Doktor
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jadwiga Grobelna

Choroby zakaźne, Pediatra

Nowowiejska 104a / 4
Wrocław

dr n. med. Agnieszka Matkowska-Kocjan

Pediatra, Choroby zakaźne

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław