Choroby Zakaźne Wrocław

lekarz Grzegorz Madej

Choroby zakaźne, Hepatolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

U p.Madeja lecze sie od 4 lat na marskosc watroby i zylaki przelyku.Wczesniej leczylem sie w niemczech ale dr.Madej jest o klase lepszym specialista.Jest lekarzem z powolania z ogromna wiedza i ludzkim podejsciem do chorego.Dzieki Niemu jeszcze zyje.

Opinia dodana przez: jozef

lekarz Dorota Lisik

Choroby zakaźne, Pediatra

Wrocław

Jest to lekarz z ogromną wiedzą, kompetenty. Wytłumaczył mi dokładnie istotę mojego schorzenia. W końcu przestałam się bać choroby. Bardzo jestem jej wdzięczna!

PRION

50-314 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Inni pakowali we mnie tony antybiotyków i choroba wracała, natomiast dr Zdziarski zaczął od kompleksowych badań i szukania podłoża choroby. Jeszcze nie zakończyłem leczenia ale już mogę polecić w 100%

Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Jadwiga Grobelna