Cytolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Maciej Pankau

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊
Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Izabela Pabin

wizyta już od 100

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak
Opinia dodana przez: Wiesława

Krolowej Aldony 3

Wspaniały lekarz. Komunikatywny, delikatny, odpowiedział na każde moje pytanie. Co ważne, podczas każdej wizyty dokładnie tłumaczył mi co mnie czeka, jakie mogą być kolejne kroki i działania. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Dorota Nowak

Ginekolog położnik, Cytolog

Katowice

Cudowna kobieta, bardzo mądry lekarz, bardzo dobry człowiek. Nigdy nie bagatelizuje pacjenta, słucha uważnie co się do niej mówi, potrafi uspokoić, jest konkretna w swoim działaniu. Niewielu można spotkać takich specjalistów. Polecam z całego serca

Gabinet ginekologiczny
Żurawicka 12

Moja pierwsza pani ginekolog, bardzo się bałam a okazało się że nie ma czego. Pani doktor była bardzo miła i subtelna. słyszałam że takie baranie może być bolesne, ale tutaj absolutnie takie nie było. Dziękuje, pozdrawiam, polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska EUROMED
ulica Wielkoborska 37/41
42-200 Częstochowa

CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY PRYWATNIE I ŻADEN NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST A BRZUCH JAK MNIE BOLAŁ TAK NIE PRZESTAWAŁ PRZEPISYWALI LEKI CIĄGLE TWIERDZĄC ŻE TEN POMOŻE A ZMIAN NADAL NIE BYŁO,KOLEŻANKA MI POLECIŁA WŁASNIE TEGO LEKARZA GDY POSZŁAM DO NIEGO NAJPIERW PRZEPROWADZIŁ ZE MNĄ DOKŁADNA ROZMOWĘ NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA POTEM PRZEPROWADZIŁ BADANIE KTÓRE PO RAZ PIERWSZY MNIE NIE BOLAŁO!!!!!!! ZLECIŁ BADANIE KTÓRE WYKONAŁAM W LABOLATORIUM I NA NASTĘPNEJ ...

lekarz Stefan Bałaga

Ginekolog położnik, Cytolog

Kubiny 22
41-600 Świętochłowice

Polecam najlepszy lekarz na Śląsku,super podejście do pacjentki z poczuciem humoru.Prowadził Moją ciąże ,przez 18 lat nigdy nie pomylił sie z diagnozą.

Lompy 22
40-038 Katowice

Korzystałem z pomocy Pani doktor gdy jeszcze pracowała na Karłowicza niestety w tej chwili Pani doktor pracuje już gdieś indziej. Mogę szczerze i stanowczo polecić tego lekarza - ja leczyłem się w poradni endykronologicznej i właśnie dzięki kompleksowym badaniom i spojrzeniu na mój organizm jako na całość a nie patrzenie tylko na jeden wskaźnik (jak robi zdecydowana większość lekarzy wywołując tym samym kolejną nierównowagę w organizmie itd.), Pani doktor byla ...

MEDYK

33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Pierwszy lekarz do którego idę bez stresu. Bardzo miła pani uśmiechnięta zawsze dobrze doradzi polecam