lek. dent. Dariusz Biernat

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Nie ulega wątpliwości, że dr Biernat jest dobrym specjalistą jeśli chodzi o usuwanie zębów (ekstrakcja ósemek w jego wykonaniu to rzeczywiście mistrzostwo). Niestety, ostatnio byłem zmuszony zmienić dentystę, ponieważ dr Biernat nie leczył zębów, które dawno powinny być leczone. Na moją prośbę, aby sprawdzić wszystkie zęby i wskazać te wymagające leczenia usłyszałem tylko, że wszystkie są w porządku. Nagle okazało się, że zaczynały boleć. U innego stomatologa okazało się, że w kilku zębach jest głęboki ubytek i należy je poddać leczeniu. Uprzedzając, nie była to próba naciągnięcia na koszty tylko rzetelna ocena, ponieważ zęby te rzeczywiście zaczynały po jakimś czasie boleć. Kolejna sprawa, dr Biernat nie zawsze używa rękawiczek podczas badania. Dużym minusem jest również brak możliwości wykonania zdjęcia rtg choćby pojedynczych zębów (rzadko który gabinet stomatologiczny nie posiada tego rodzaju sprzętu). Poza tym, nawet jeśli umierasz z bólu i jesteś stałym pacjentem, nie możesz raczej liczyć na pomoc - ból zęba należy przewidywać z miesięcznym wyprzedzeniem. Podsumowując, kiedyś bardzo ceniłem tego dentystę. Obecnie napiszę tak: 'non progredi est regredi' ("Kto stoi w miejscu, ten się cofa"). To tylko moja opinia.

Niestety nie polecam. Bez rtg nie wyleczy poprawnie kanałowo zęba. Naraża pacjenta na dodatkowe koszty bo źle wyczyszczony kanał poprawia sam po sobie ale ja za to płacę. Kiedyś się u niego leczyłam (5 lat temu) ale na szczęście zmieniłam na innego stomatologa, który nosi rękawiczki, ma rtg na miejscu i wystawia paragony. Niestety inny dentysta musiał po nim poprawiać sknocone zęby. Mało komunikatywny w stos. do pacjenta.

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz , bardzo miły uprzejmy , zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas wizyty. Jest stomatologiem najwyższej klasy , zawsze doradzi i bardzo angażuje się w swoją pracę. Polecam jak się pójdzie na jedną wizytę na pewno nie zmieni się już dentysty.

Do tej pory byłem przekonany że wizyta w gabinecie stomatologicznym musi wiązać się ze stresem. Po wizycie w gabinecie lek. Dariusza Biernata wiem, że tak być nie musi ! Po prostu REWELACJA !!! Dziękuję i POLECAM

Po prostu REWELACJA !!! Dziękuję i POLECAM

fantastyczna obsluga.mile i profesjonalne podejscie.zero bólu.jestem w szoku.zdecydowanie polecam

Bardzo profesjonalny lekarz. Zdecydowany i zawsze wie co robi, co jest konieczne przy np. wyrywaniu ósemek. Dba o pacjenta a do tego wprowadza bezstresową atmosferę. Wart swojej ceny, polecam.

Od 10 lat nie chodzę do innego dentysty! Przy Panu Darku przestałam bać się fotela dentystycznego, jest świetnym stomatologiem, moim zdaniem najlepszym w Lesznie, do tego niezwykle uprzejmy.

MISTRZ ŚWIATA !!! Profesjonalizm, zaangażowanie, kompetencja !!!

MISTRZ ŚWIATA !!!
Profesjonalizm, zaangażowanie, kompetencja !!!

Nie chodzę do żadnego innego dentysty, leczył mi zęby w ciąży, wycinał chirurgicznie ósemke. Jest godny zaufania kompetentny,bardzo dobry specjalista.

Profesjonalista w kazdym calu...najlepszy stomatolog w Lesznie i okolicy....leczymy sie u niego cala rodzina, od lat...czwarte pokolenie juz zreszta. Goraco polecam!

Profesjonalista w kazdym calu...najlepszy stomatolog
w Lesznie i okolicy....leczymy sie u niego cala rodzina,
od lat...czwarte pokolenie juz zreszta.
Goraco polecam!