lek. med. Dariusz Bojanowski

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo przyjemny lekarz, dba o pacjenta, godny polecenia

Bardzo przyjemny lekarz, dba o pacjenta, godny polecenia

bylam dopiero na pierwszej wizycie i czuje sie po niej uspokojona jak bedzie dalej zobaczymy :)

Innemu lekarzowi bym sie kroić nie dał. Swietna szybka diadnoza natychmiastowa operacja zadnych komplikacji. Dzieki temu czlowiekowi moge chodzic a grozil mi wózek w wieku 18 lat. 3 lata po operacji nadal jest wszystko ok. Mily z poczuciem humoru i podejsciem do pacjenta wszystko swietnie wytlumaczyl. Lekarz genialny!

Profesjonalista ,złota rączka potrafi postawić trafne diagnozy iwytłumaczyć. Polecam pana doktora , można ze spokojem oddać się w jego ręce. Wdzięczny pacjent.

Jestem pod wielkim wrażeniem nie tylko w aspekcie profesjonalizmu i wiedzy doktora, ale tez pod wrażeniem podejścia do pacjenta, zainteresowania, serdeczności i zrozumienia jakże ważnego dla człowieka, który wymaga pomocy lekarskiej.Niewiele jest słów, które są w stanie wyrazić wdzięczność, ale chociaż w ten sposób chcę ją wyrazić, bo nigdy jeszcze nie spotkałam się z taka troską, z taką życzliwością, empatią ze strony lekarza.Dziękuje za komunikatywność, poczucie humoru, wspieranie w trudnych chwilach, wiarę w sukces leczenia i za skuteczność, trafność diagnostyczą i proces leczenia. Widać było profesjonalizm. Pacjentów było wielu , pracy ogrom a jednak mimo tego nie widać było zniechęcenia ze strony doktora czy innych często spotykanych zachowań z jakimi spotykamy się często będąc pacjentami. Można zrozumieć zmęczenie, bo wynika ono z trudu jaki wkładają lekarze w swoje obowiazki. Jest coś takiego jak powołanie i miałam wrażenie , że znajduję się w rękach własnie takiego Lekarza (przez wielkie L). Za wszystko chylę czoła z wdzięcznością i dumą ...Tak, z dumą że są jeszcze Lekarze z prawdziwego powołania. Dziękuję raz jeszcze życząc wytrwałości i osiągnięcia wielu sukcesów a wszystkim pacjentom życzę , aby mieli szansę poznać i doświadczyć takiej opieki i fachowości.To właśnie doktor wnosi swój wkład w tak doskonały wizerunek Kliniki.pacjętka z endoprotezą Ania S.

Wspaniały człowiek,lekarz o ogromnej wiedzy i świetny operator.dokladny, cierpliwy i wyrozumiały. jestem mu wdzięczna za to że dzięki niemu mogę znów normalnie żyć i funkcjonować. DZIĘKUJE SERDECZNIE PANIE DOKTORZE.

Lekarz rewelacyjny, jedyny który nie spojrzał kto mnie leczył, a jak!! Skierował na badanie i zdiagnozował problem na drugiej wizycie- co nie udało się niektórym przez 3 lata.

Lekarz rewelacyjny, jedyny który nie spojrzał kto mnie leczył, a jak!!

POLECAM!Kompetentny,wszystko tłumaczy, sprawnie i jasno.Pozdrowienia dla pana doktora od kajciarzy z openera!

super lekarz, kompetentny, spokojny , otwarty na pacjenta brakuje słów

super lekarz, kompetentny, spokojny , otwarty na pacjenta brakuje słów

profesonalm, zaangażowanie, uprzejmość, zainteresowanie pacjentem po zbiegu

profesonalm, zaangażowanie, uprzejmość, zainteresowanie pacjentem po zbiegu