lekarz Dariusz Galantylekarz Dariusz Galanty - zdjęcie profilowe

lekarz Dariusz Galanty

Psychiatra

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako lekarz rezydent w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, nerwic, zaburzeń osobowości, psychogeriatrycznym, odwykowym, detoksykacyjnym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie oraz w poradni uzależnień.

Specjalista z bardzo wnikliwym i wyjątkowo empatycznym podejściem do Pacjenta, co dla mnie było bardzo ważne. Po głębszym wywiadzie, dostosował nowy, kolejny lek. Pan Doktor zadaje dużo istotnych, moim zdaniem pytań i stara się dobrać preparat, z jak najmniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Jak do tej pory, nie spotkałam się z taką troską. Cierpliwie słucha i poświęca sporo czasu na wizytę. Sympatyczny Doktor, który budzi bardzo duże zaufanie. Z całego serca i z czystym sumieniem polecam tego Psychiatrę i Psychoterapeutę. Podczas wizyty psychiatrycznej, otrzymałam również wsparcie psychoterapeutyczne. Bardzo Dziękuję :-)