2,6
2,4
2,5
2,6
2,5

Mało uprzejmy i nietolerancyjny lekarz. Wymadrzajacy się pierzchałek nie słuchający swojego pacjenta.Byłam u niego raz i więcej nie pojde szkoda czasu i pieniędzy na wizyty prywatne. Ocenia ludzi po wyglądzie i tylko namawia na wizyty w jego poradni. Nie poświęca czasu traktuje ludzi jak towar na kasie w markecie na taśmie szybko i następny.... Skoro prywatnie jest taki hamski nawet nie chce się zastanawiac jak traktuje pacjentów z nfz. Nie polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Burak, zarozumiały, bez kompetencji!!! Nadęty "Pan Dyrektor". Gratuluje podejścia do PACJENTÓW PETENTÓW

Burak, zarozumiały, bez kompetencji!!!
Nadęty "Pan Dyrektor". Gratuluje podejścia do PACJENTÓW PETENTÓW

Od paru lat korzystam z porad pana doktora jako lekarza internisty.Jest kompetentny,zaangażowany w leczenie,miły,o dużej wiedzy,stosuje wiele diagnostycznych badań,które wykonuje często sam.Daje poczucie bezpieczeństwa znajomością choroby,którą leczy. Dobry i szybki diagnosta,o dużej umiejętności w doborze leków.Nie odmawia pacjentów choć ma ich bardzo dużo-zawsze znajdzie czas dla wszystkich.Bardzo pracowity.Zdecydowanie polecam.

Lekarz potrafi wysłuchac pacjenta, stara sie pomóc jak najlepiej, nie zbywa go.

Lekarz potrafi wysłuchac pacjenta, stara sie pomóc jak najlepiej, nie zbywa go.

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz na jakiego do tej pory trafiłam

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz na jakiego do tej pory trafiłam

Korzystam z jego usług od 20 lat. Bardzo dobry lekarz. Celne diagnozy w leczeniu ogólnym, potem potwierdzane przez specjalistów. Konkretny, rzeczowy, z dużą wiedzą medyczną i doświadczeniem.

Jestem innego zdania. Pan doktor to swietny fachowiec, nie bagatelizuje dolegliwości pacjenta.Jeśli zajdzie potrzeba - kieruje na specjalistyczne badania bądź do odpowiednich specjalistów. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

pełny profesjonalizm i na pewno nie wystawi L4, które Ci sie nie należy

pełny profesjonalizm i na pewno nie wystawi L4, które Ci sie nie należy

W poszukiwaniu kompetentnego internisty trafiłam – z polecenia – na Pana dr. Niestety... lekarz jest nieuprzejmy, nie prowadzi kompetentnego/całościowego wywiadu, wyciąga pochopne wnioski, zbywa, ignoruje objawy, a przede wszyskim to co mówię. Każda wizyta jest dla mnie bardzo stresująca...