dr n. med. Dariusz Łątka

Neurochirurg

2,9

Do doktora trafilem z malutką przepukliną l4 l5. Doktor stwierdził tylko, ze 10 tys i będę zdrowy i nie ma innej szansy. Niestety zaufalem że taki człowiek wie co mówi i że mimio że jest taki arogancki i niekontaktowy to kieruje sie dobrem pacjęta. Niestety widocznie okazałem sie klientem nie pacjetem, poniewaz operacja pogorszyla moj stan o wiele. Doktor po zabiegu juz nic mi do powiedzenia nie mial i zostałem ze zniszczonym kregoslupem i znacznie gorszymi dolegliwościami . Kazdy specjalista, do którego chodzę, ogląda płyte sprzed operacji i łapie sie za głowe, że pozwolilem zoperowac takie coś bo absolutnie moglem to wyleczyć bez zabiegu i pewnie byłbym zdrowy, bo miałem tylko mały ból do wyleczenia a teraz cierpie 10 razy bardziej juz od 6 lat i bede mial kolejny zabieg.

Doktor stwierdził że tylko operacja i wszystko będzie dobrze na 100 procent. Nie było nigdy i jest tylko gorzej ale doktora już to w ogóle nie interesowało

Jak to u Profesora - konkretnie i bezstresowo chociaż temat wizyty trudny bo dotyczący zdrowia ! Dziękuję serdecznie Panie Profesorze. Idalia K.

Poświęcony czas: 3minuty / koszt 250pln. Tłumaczenie choroby: 0 minut. Uprzejmość: ja operuję prywatnie. Kosztuje to ... . Nie jestem tu od farmakologii. Zero uprzejmości i zainteresowania. Nastawiony na zysk z przeprowadzanych zabiegów. Obawiam się że nie do końca zobaczył płytę z rezonansem. Pomimo iż prosiłem o blokadę, pomoc w doborze środków przeciwzapalnych i przeciwbólowych - zero reakcji. Poważnie - NIE POLECM!

Poświęcony czas: 3minuty / koszt 250pln.
Tłumaczenie choroby: 0 minut.
Poważnie - NIE POLECM!

Lekarz nic nie powiedział, zobaczyl płytkę mr i mimo torbieli powiedział "Pani jest zdrowa jak nietoperz ,taki Pani urok" i to jest odpowiedź lekarza ?! czyli głowa boli i paraliże z niczego. wogole nie pokierował jeśli nie torbiel to jakie kroki dalej zrobić,totalny olew pacjenta. Nic wizyta nie wniosła a 200 zł za 5 minut skasowane . Nie polecam.

Przeszłam dwie operacje pod okiem dr Dariusza Łątki i jestem bardzo zadowolona. Dzięki niemu żyję bez bólu i mogę normalnie funkcjonować.

Dr.Łątka arogancki,kasuje 200zł.za 5cio minutową wizytę.Pisze sms,ciągle patrzy na monitor komputera,ignoruje pacjenta,podczas tej krótkiej wizyty spogląda na zegarek.Nie polecam!Ludzie wydają ciężko zarobione pieniądze żeby szanownu dr.mógł powiedzieć coś co już człowiek wie.Gdzie tu pomoc niby tak wybitnej osobistości.Przykre.

Prosze Panstwa! W lipcu 2013 bylam z moim bratem, ktory od urodzenia cierpi na porazenie mozgowe i jest niepelnosprawny u wybitnego pana doktora Latki w Opolu. Przejechalismy 70 km. Wizyta byla bardzo krotka. Nie bylo pozdrowienia, kontaktu wzrokowego z pacjetem, a pan Latka chrupal sobie marchewki i patrzyl w Monitor komputera. Powiedzial to, co czytalam w internecie na temat cyst w mozgu i na koniec nie patrzac na nas powiedzial: " no to teraz wynocha..." To Skandal, nie jestem do dzis pewna, czy to mozliwe, ze lekarz swiatowej slawy tak ...

Przejechalismy 70 km. Wizyta byla bardzo krotka. Nie bylo pozdrowienia, kontaktu wzrokowego z pacjetem, a pan Latka chrupal sobie marchewki i patrzyl w Monitor komputera. Powiedzial to, co czytalam w internecie na temat cyst w mozgu i na koniec nie patrzac na nas powiedzial: " no to teraz wynocha..." To Skandal, nie jestem do dzis pewna, czy to mozliwe, ze lekarz swiatowej slawy tak sie zachowuje, nie Maja lekarze w Polsce, zadnej kultury osobistej, ani przygotowania psychologicznego? Naszczescie brat nie Dostal ataku padaczki po tym szoku.
Niesamowite, brakuje mi slow, czy tak pan sie nauczyl swoich kompetencji w USA.
Powinien sie pan wstydzic, a kazdy dzisiaj moze byc niepelnosprawny, wystarczy wypadek samochodowy...
Dorota.

Lekarz, ktory swietnie wie jak zainkasowac pieniazki, arogancki, brak kultury, lekcewarzacy stosunek do pacjenta- czlowieka!!!

Prywatnie zrobilam sobie rezonans, po wizycie u neurologa ktory stwierdzil ze trzeba operowac i mialam czekac pol roku na wizyte do neurochirurga, poszlam do gabinetu dr Latki prywatnie, 3 dni od wykonania telefonu, wiec szybko, do prawda nic o leczeniu poza tym ze trzeba zrobic operke microdisctomie nie uslyszalam, ale dostalam sie szybko do szpitala ok 2,5 miesiaca po wizycie prywatnej. Oszczedzilo mi to czekania pol roku na wizyte i pol roku na operke normalnym tokiem. Lekarze nie mowia nic bez wgladu w rezonans, takze to badanie to podstawa, z tym trzeba podejsc do lekarza bo inaczej sie nic nie dowiemy, a druga sprawa w szpitalu przed operacja tez lekarze nie mowia za duzo, bo to trzeba otworzyc i zobaczyc co sie dzieje, za to po operacji mamy wszystko jak na dloni, co bylo, i co teraz, czy rehabilitowac i jak, pozniej mamy juz opieke lekarza asystujacego przy operacji i mozemy sie nagadac do woli. Ja dzieki lekarzowi juz jestem w miare szybko po operacji, dziekuje i jestem wdzieczna. Teraz moge szybciej ruszyc do zycia.