dr n. med. Dariusz Pietruszka

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Bardzo dobry lekarz.Nie zostawia pacjenta bez pomocy.Nawet,kiedy inni nie dawali rady,On dawał oprócz nadziei-konkretne zalecenia tzn. leki.I one działały! Serdecznie dziękuję i polecam. Warto w małej poczekalni odczekać nawet 2 h.

tzn. leki.I one działały!
Serdecznie dziękuję i polecam.
Warto w małej poczekalni odczekać nawet 2 h.

Miałem do czynienia z tym lekarzem wczesniej (wizyta prywatna) i bylem zadowolony. Ostatnio trafiłem pod jego skrzydła w szpitalu. Zupełnie inny człowiek bardzo (naprawde bardzo) niesympatyczny i nieuczynny. Jednak wiedza chyba spora. Prywatnie polecam- publicznie niekoniecznie.

Ten lekasz najlepszy z innych.bylam tez u innych laryngologow i bym polecila dr.Pietruszke:-). Jest bardzo uprzejmy i potrafi zdiagnozowac co pacjentowi dolega:-) JESTEM STALYM PACJENTEM TEGO DOKTORA.

Taki lekarz to prawdziwy skarb. Byłam u niego, dokładanie zbadał, postawił diagnozę wszystko jasno wyjaśnił, dał skierowanie...Niedługo po mojej wizycie zagościła u niego mojej siostra będąc z niego równie zadowolona. Jednym słowem- lekarz z powołania

Jednym słowem- lekarz z powołania

Bardzo dobry lekarz, po raz kolejny postawił trafną diagnozę, podczas gdy inni lekarze faszerowali mnie niepotrzebnie antybiotykami. Jest lekarzem kompetentnym i bardzo dobrym człowiekiem.

Jest lekarzem kompetentnym i bardzo dobrym człowiekiem.

czy mogłby ktoś podać numer telefonu komórkowego do pana doktora??

czy mogłby ktoś podać numer telefonu komórkowego do pana doktora??

zdecydowanie polecam jest godny zaufania jako lekar

zdecydowanie polecam jest godny zaufania jako lekar

Lekarz zdecydowanie wybitny moim zdaniem. Do wielu laryngologów z córką chodziłam, stawiali diagnozy, obiecywali cuda a każdy miał inną teorię. Dr Pietruszka jako jedyny nie robi szopki z badania, stawia diagnozę TRAFNĄ i konkretnie tłumaczy sposób leczenia. Zdecydowanie polecam! Wielu osobom poleciłam doktora i wszyscy podzielają moją opinię

Niema co oceniać on nie jest bardzo dobrym laryngologiem On jest NAJLEPSZYM z nich i tyle na temat doktora nic dodać nic ująć koszt wizyty proporcjonalny do wykonywanej usługi lekarz z nawyższej półki to i koszt ni najniższy ale warto

zdecydowanie polecam. rzadko spotykany wśród lekarzy rzetelny i odpowiedzialny Czlowiek.