lekarz Dariusz Sarna

Psychiatra

Na wizycie z zaangażowaniem wysłuchał i z precyzją wsłuchał się w to co mówię i zanotował szczegółowo mój przypadek. Wyraziście przekonał mnie że moje zastanowienie się nad moją diagnozą jest mylne. Dzięki temu nie dostałem leków o które prosiłem. To był cud, że dr potraktował mnie profesjonalnie. Gdy bym był u innego lekarza, który spełnił by moje zachcianki. To nie wiem jaki śmietnik zrobił bym sobie w głowie, kto po tym by to posklejał. Moje leczenie by zniszczyło wszystko co wcześniej osiągnąłem i spadłbym niżej niż na samym początku gdy zaczęto mnie leczyć. Uchronił mnie de facto profesjonalizm i wyrozumiałość Pana doktora. Doktor jest cierpliwym, wyrozumiały, prawdziwy i skuteczny. Polecam..

Nie polecam i nigdy do doktora nie wroce. Zdecydowanie najgorsza wizyta u psychiatry na jakiej kiedykolwiek bylam. Atmosfera w gabinecie jak na policji przez co brak komfortu i poczucia bezpieczenstwa, a wrecz wyszlam z myslami samobojczymi mimo, ze idac na wizyte bylo wszystko ok. Od 6 lat choruje na kompulsywne zaburzenia odzywiania, od roku przytylam po wieloletnim glodzeniu sie i wyzyskiwaniu swojego ciala na silowni. Mam za soba proby samobojcze bo nigdy nie akceptowalam swojego ciala. Teraz jestem duza, bo od roku kontrole nade mna przejely napady objadania sie. Od doktora uslyszalam, ze najlepiej byloby schudnac i dlaczego sportu nie uprawiam aktualnie oraz szczegolowa regulke czego nie jesc, co jesc i w jakiej ilosci. Przyszlam po leki, ktore chcialam wprowadzic razem z trwajaca psychoterapia. Moze zla specjlizacja Panie doktorze? Moze Pan na dietetyka powinien pojsc? Podejscie do pacjenta, wiedzac o nim tyle co komputer podpowiedzial, zeby zapytac, tragiczne. Zero empatii. Na pytanie 'Czy ma Pani jeszcze jakies oczekiwania?' teraz chcialabym odpowiedziec, ze chcialabym, zeby Pan nie mial nigdy wiecej stycznosci z osobami chorujacymi na zaburzenia odzywiania lub majace zly obraz swojego ciala, bo na pewno nie przyda sie im wizyta u Pana.

Pan doktor w ciągu pięciominutowej wizyty zadał mi kilka pytań, gdy zgłosiłam mu myśli samobójcze, to zapytał tylko czy coś z tym robię, po czym w kartę z wynikami badań wpisał "myśli samobójczych nie zgłasza". Absolutnie odradzam!

najgorszy lekarz z jakim się spotkałam w życiu. Lekcewazący stosunek, zero zrozumienia, brak wiedzy, ocena pacjenta mocno subiektywna i krzywdzaca. Twierdził że nie może mi pomóc, że to czego oczekiwałam jest 'nie do zrobienia ' co było kłamstwem bo u innego lekarza spotkałam się z fachową pomocą i rozwiązaniem problemu. Nie wiem dlaczego ten czlowiek wybral taki zawod skoro zupelnie sie nie nadaje. Nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem