dr n. med. Dariusz Woszczyk

3,9
3,5
3,9
3,7

Nie wiem skąd te pozytywne komentarze od pacjentów ale muszę się podzielić opinią. Chodziłem do niego przez pół roku że względu na białaczkę cll. Załatwia pacjentów ja w miejskiej toalecie po 2 3 minuty. Nie interesowało to co mam do powiedzenia . Miałem i 150 % zawyzonych białych krwinek płytki krwi i hemoglobiny na krawędzi powiększoną węzły chłonne przerastajace do gardła A on mówi że to z przeziębienia i że to zniknie .oraz znacznie powiększoną sledzione i nacieki na wątrobie. A on nawet nie dał skierowania na badania .zmieniłem lekarza ...

Miałem i 150 % zawyzonych białych krwinek płytki krwi i hemoglobiny na krawędzi powiększoną węzły chłonne przerastajace do gardła A on mówi że to z przeziębienia i że to zniknie .oraz znacznie powiększoną sledzione i nacieki na wątrobie. A on nawet nie dał skierowania na badania .zmieniłem lekarza który w trybie natychmiastowym zdecydował o chemioterapii.obecnie jestem po 5 cyklu i już wszystko wróciło do normy.
Łapka w dół dla tego znachora. Za to jak mnie potraktował to chętnie bym mu wytoczył cywilny proces i pozbawił koncesji ale nie mam wystarczająco dużo życia żeby tym się zająć.

rzeczowy, kompetentny, profesjonalny. Lecze się u niego już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim słucha pacjenta i nie lekceważy.

Dzięki Niemu żyję już 6 lat " na kredyt". polecam bardzo, przede wszystkim Człowiek a potem dopiero lekarz. Konkretny, zdecydowany, pewny, bez owijania w bawełnę i tak ma być.

Leczylam u Niego ziarnice zlosliwa ze skutkiem pozytywnym - po nieudanym leczeniu w Spitalu w Opolu.Jest to lekarz o bardzo wysokim poziomie wiedzy,uczciwy, uczynny,poswiecajacy pacjentom duzo czasu,Jest bardzo lubiany przez chorych. Polecam Go wszystkim potrzebujacym.

To bardzo dobry lekarz, z dużą wiedzą w tej trudnej dziedzinie.I poza tym bardzo miły i uprzejmy. Wizyty u niego są rzeczowe, poznałam swoją sytuację zdrowotną, wiem czego się spodziewać.Stosowane leczenie sprawia , że czuję się coraz lepiej. Tylko polecać innym .

chodzilam do doktora do cm graniczna w katowicach przez ponad rok. mam lekka anemie niby nic strasznego, ale karmil mnie zelazem (falvitem bez recepty) i mimo braku poprawy wynikow nie robil zadnych dodatkowych badan ani nie zmienial lekow. sympatyczny ale chyba za duzo ma pacjentow a przychodnia nie jest miejscem dla niego

Dzięki Doktorowi Woszczykowi żyję, 8 lat temu zachorowałam na ziarnicę złośliwą i mnie wyleczył, zdążyłam wyjść za mąż, urodzić córeczkę, obronić pracę magisterską, zrobić studia podyplomowe, założyć firmę i wiele innych rzeczy.. To Wszystko dzięki Niemu! Dziękuję

Dziękuję

Chciałem powiedziec, że miałem ogromne szczęście trafic na doktora Woszczyka.Przedtem miałem kontakt z innymi.Po przeprowadzce z innego miesta widzę wyrazną róznicę w podejściu do pacjenta.Jestem leczony przez kompetentnego i wspaniałego lekarza.

szczerze polecam, leczę się u pana doktora od kilku lat (niestety akurat choroby hematologiczne nie zawsze dają się wyleczyć ważne ze są spacyfikowane;))

Pan Doktor Woszczyk leczył moja Mamę (choroba nowotworowa). Dzięki niemu Mama była jeszcze z nami trochę czasu.....Żałuję tylko że tak późno do Niego trafiliśmy. naprawdę świetny fachowiec

Pan Doktor Woszczyk leczył moja Mamę (choroba nowotworowa).