dr n. med. Dariusz Woszczyk

Hematolog

3,9
3,6

Wspaniały lekarz, uprzejmy, życzliwy życzę każdemu jak już zachoruje aby mógł trafić do takiego lekarza. W każdym przypadku stara się pomóc

polecam

polecam

Być może ma jakąś wiedzę, ale takiego nieprzyjemnego i ordynarnego lekarza jeszcze nie spotkałam na swojej drodze. Odradzam.

rzeczowy, kompetentny, profesjonalny. Lecze się u niego już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim słucha pacjenta i nie lekceważy.

Dzięki Niemu żyję już 6 lat " na kredyt". polecam bardzo, przede wszystkim Człowiek a potem dopiero lekarz. Konkretny, zdecydowany, pewny, bez owijania w bawełnę i tak ma być.

Leczylam u Niego ziarnice zlosliwa ze skutkiem pozytywnym - po nieudanym leczeniu w Spitalu w Opolu.Jest to lekarz o bardzo wysokim poziomie wiedzy,uczciwy, uczynny,poswiecajacy pacjentom duzo czasu,Jest bardzo lubiany przez chorych. Polecam Go wszystkim potrzebujacym.

chodzilam do doktora do cm graniczna w katowicach przez ponad rok. mam lekka anemie niby nic strasznego, ale karmil mnie zelazem (falvitem bez recepty) i mimo braku poprawy wynikow nie robil zadnych dodatkowych badan ani nie zmienial lekow. sympatyczny ale chyba za duzo ma pacjentow a przychodnia nie jest miejscem dla niego

To bardzo dobry lekarz, z dużą wiedzą w tej trudnej dziedzinie.I poza tym bardzo miły i uprzejmy. Wizyty u niego są rzeczowe, poznałam swoją sytuację zdrowotną, wiem czego się spodziewać.Stosowane leczenie sprawia , że czuję się coraz lepiej. Tylko polecać innym .

Dzięki Doktorowi Woszczykowi żyję, 8 lat temu zachorowałam na ziarnicę złośliwą i mnie wyleczył, zdążyłam wyjść za mąż, urodzić córeczkę, obronić pracę magisterską, zrobić studia podyplomowe, założyć firmę i wiele innych rzeczy.. To Wszystko dzięki Niemu! Dziękuję

Dziękuję

Chciałem powiedziec, że miałem ogromne szczęście trafic na doktora Woszczyka.Przedtem miałem kontakt z innymi.Po przeprowadzce z innego miesta widzę wyrazną róznicę w podejściu do pacjenta.Jestem leczony przez kompetentnego i wspaniałego lekarza.